Oğlak Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

Oğlak Burcu İş, Para, Kariyer 2016 Yorumları

2016 Oğlak Burcu İş Hayatı

İŞ, PARA, KARİYER

Bu sene bir yandan da kariyerinizle ilgili konularda önem kazanıyor. Kendinizi eğittiğiniz ve geliştirdiğiniz alanlarda yılın ikinci yarısında kendinizi ve işinizi ön plana çıkartacaksınız. Kariyer hayatınızda 9 Eylül’den sonra çok önemli şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 23 Mart’taki Ay tutulması kariyerinizde önemli sonuçları ve olayları karşınıza getirebilir. Yine 18 Ağustos’taki tutulmada maddi konularda önemli sonuçlara ve seçeneklere sahip olacaksınız. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, medya, ticaret, bilişim, teknoloji sektörlerindeki işler ve konular 9 Mart, 1 Eylül, 16 Eylül tarihlerindeki tutulmalarla tetiklenecek.

Yurt dışı bağlantılı işlerinize 23 Mart-26 Mayıs tarihlerinde dikkat etmelisiniz. Yine Mars’ın kadersel alandaki gerilemesi.

oglak-burcu-is-2016

17 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında devrede olacak.

Çok büyük girişimlerden ve adımlardan bu tarihlerde kaçınmalısınız.

2 Ocak itibarıyla parayı idare edebilme ve para kazanma becerilerinizi artıracağınız bir döneme giriyorsunuz. Gelirinizi artırmak için yeni yollar bulacaksınız.

8 Ocak itibarıyla Merkür’ün gerilemesinden dolayı, 25 Ocak’a kadar önemli girişimlerden, önemli anlaşmalardan ve görüşmelerden kaçınmalısınız.

10 Ocak’taki yeni ay, planlarınızı daha iyi bir şekilde oluşturmak, yarım kalmış konuları tamamlamak, daha önceden görüşülmüş olayların üzerine düşmek için size güzel fırsatlar sunacak.

24 Ocak’taki dolunay, ortaklaşa para konularınızı hassaslaştıracak. Birkaç gün boyunca bu konuların daha fazla ön plana çıktığını göreceksiniz.

25 Ocak’ta Merkür’ün düzelmesiyle anlaşmalarınız, görüşmeleriniz için de uygun bir döneme giriyorsunuz.

6 Şubat harika tarihlerden. Çok güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Bu teklif özellikle yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili olabilir. Hukuki bir davanızın sizin lehinize sonuçlanmasıyla beraber bu günlerde alacağınız haberler sizi harekete geçirecek.

8 Şubat’ta oluşan yeni ayda, kariyerinizde oluşan güzel bir iş teklifi kendinizi çok iyi hissetmenize neden olacak.

14 Şubat şanslı tarihlerden biri. Finansal konularda pratik çözümler üretebileceğiniz bir dönem. Gelirlerinizi artırmak için yollar bulacaksınız.

17 Şubat itibarıyla parasal konularda olumlu etkileriniz devreye girmeye başlıyor. Özellikle para ilişkileriniz önem kazanacak.

22 Şubat’ta oluşan dolunay özellikle seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuki konular, ticari alanlarınızı aktif hale getirecek. Seyahatleriniz bu dönemden sonra artabilir.

25-27 Şubat tarihlerinde parasal konularda güzel getiriler, sağlam ve kalıcı anlaşmalar devreye girebilir.

28 Şubat’ta, önemli bir satış, reklam, pazarlama işiniz varsa biraz gerçeklerden uzak olduğunuz için maddi konularda kandırılma, yanlış yönlendirilme gibi etkilere karşı dikkatli olun.

1 Mart’ta özellikle parasal konularda güçlü, sağlam, kalıcı ilişkileriniz devrede olabilir.

5 Mart itibarıyla önemli anlaşmalar, toplantılar içinde bulunmak için uygun bir dönem. Bu tarih, özellikle sosyal ortamlarda parasal konularda biraz gerginlikler yaşayacağınız tarihlerden biri.

9 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilişim, teknoloji alanlarınızda önemli gelişmeler ve olayları tetikleyecek. Hızlı ve beklenmedik olaylar içine girecek, hayatınızın temposunu bu dönemde arttıracaksınız.

12 Mart itibarıyla iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız ilişkilerinizi kuvvetlendirerek yolunuza devam edeceksiniz.

14 Mart itibarıyla özellikle kadın-erkek ilişkilerinde iletişim halinde olduğunuz insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. İş ilişkilerinize bu hafta başı dikkat edin çünkü bazı işlerinizde kopmalar ortaya çıkabilir.

22 Mart tarihiyle ev, emlak ve alım-satım konusunda da aceleci, sabırsız davranışlarınız bazı noktalarda sizi zorlayacak.

23 Mart’taki parçalı Ay tutulması, özellikle iş, kariyer hayatınızda, üstleriniz ve iş ilişkisi içinde bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde de dikkatli olmanız gereken birkaç günlük süreçte olduğunuzun altını çiziyor.

30 Mart tarihinde güzel, etkili bir iş görüşmesi karşınıza gelebilir. Bu iş görüşmesi ya da konuşması sizi bir anlamda da heyecanlandıracak.

14 Nisan size şans ve fırsatlar getirebilir. Karşınıza gelecek bir iş, proje sonucunda beklediğiniz bir anlaşmaya imza atabilirsiniz ya da yabancılarla alakalı, yurt dışı bağlantılı, eğitim, seyahat, ticaret, medyayla alakalı konularda güzel teklifleriniz olacak.

17 Nisan’dan sonra Mars, geriliyor. Yeni girişimler için uygun bir dönemde olmayacaksınız. Bu süreçte yapmanız gereken; şartları çok fazla zorlamamak olmalı.

3 Mayıs itibarıyla hayattan alacağınız keyif çok yüksek olacak. Özellikle yabancı ortamlardan; seyahat, eğitim, medya, ticaret konularında ve hukuksal konularda alacağınız olumlu etkiler söz konusu.

20 Mayıs’ta artık tam anlamıyla kimliğinizi iş hayatınıza kaydırmaya başlayacaksınız. İşiniz önem kazanıyor. İş hayatınızda daha fazla kendinizi ortaya koymak önemli olacak.

22 Mayıs’taki dolunay, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. İşinizde yaşadığınız ufak tefek stres ve sıkıntıların aslında neye dayandığını görebilirsiniz. Bu süreçte olayları akışına bırakmak en doğrusu olacak.

24 Mayıs’tan sonra tam anlamıyla iş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. İlişkileriniz önem kazanacak, beraber çalıştığınız ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlarla güçlü bağlar kurmak isteyeceksiniz.

25 Mayıs’ta özellikle iş alanlarınızda üzerinize gelen konularda çok çabuk tepkiler vermeye ve sinirli olmaya meyilli olacaksınız.

26 Mayıs tarihinde yabancılarla yapılacak işler, hukuk, eğitim, medya, seyahat alanlarınızda birtakım aksilikler ve sıkıntılar oluşabilir.

Haziran ayında iş hayatınıza daha fazla yoğunlaşabilirsiniz.

2, 3, 4 Haziran’da iş yaptığınız insanlarla olan bağlantınızda blokajlar, sıkıntı ve sorunların oluşması söz konusu. Özellikle birtakım hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

5 Haziran’daki yeni ayda iş, hizmet ve sağlık konularında yeni başlangıçlar olacak. Merkür’ün de düzelmiş olması, iş hayatınızda yeni alınacak kararlan devreye koyacak.

18 Haziran’da iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar işlerinizde belirsizlikler, karmaşalar, günlük hayatın ritminde ve akışında birtakım sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

23 Haziran’da özellikle yabancılar, dış ortamlar, yurt dışı bağlantılı işlerden yana şansınız yüksek olabilir. Farklı bir teklif, farklı bir işin gündeme gelmesi önem kazanıyor.

1 Temmuz itibarıyla ortağınızla beraber iş seyahatleri, yabancılarla yapılacak konuşmalar, bağlantıların kurulması gibi etkiler de söz konusu. Bu tarih civarında işle ilgili konularda şanslı etkiler altındasınız.

8-10 Temmuz’da ortaklaşa işlerinizde çok güzel bir teklif alabilirsiniz. Özellikle seyahat halindeyseniz kendinizi çok mutlu ve iyi hissedeceksiniz.

12 Temmuz’da ortaklaşa parasal konular ön plana çıkmaya başlıyor. Harcamalarınız, yatırımlarınız, alışverişler, kredi ve borç alışverişleri gibi konularda ilişkileriniz kuvvetli olacak.

16 Temmuz parasal konularda güzel çözümler, akıllı fikir alışverişleri devrede.

22 Temmuz’da alacak-verecek, borçlar, kredi, vergi ve ödemelerle ilgili konularda daha fazla kendinizi ortaya koymaya başlıyorsunuz.

30 Temmuz’dan sonra artık tam anlamıyla kariyerinizde ilerlemek için size yardımı dokunacak insanlarla bağlantılarınız artacak. Geleceğinizle ilgili kararlar alacağınız bir dönem içine giriyorsunuz.

Ağustos ayında güzel ve keyifli etkiler altındasınız. Bazı noktalarda da zorlanmalarınız yok değil.

2 Ağustos itibarıyla maddi konularda oluşan yeni ay kredi, borç, vergi, faiz, prim, nafakayla ilgili konularda önemli kararlarınızı ve başlangıçlarınızı uygulamak adına sizi destekliyor.

5 Ağustos’tan itibaren daha fazla seyahat etmek isteyebilirsiniz. Uzun yolculuklardan keyif alacağınız bir dönemde olacaksınız. Uzun zamandır devam eden hukuki bir davanız varsa yine bu süreçte olumlu sonuçlar alma ihtimaliniz var.

6, 13, 14 Ağustos’ta özellikle yabancılarla yapılacak işlerde, eğitimsel konularda, medyayla ilgili konulardaki ilişkilerinizde birtakım bozulmalar, sıkıntı ve problemlerin ön plana çıkması muhtemel.

18 Ağustos’taki Ay tutulması, sizin para evinizde gerçekleşiyor. Bu Ay tutulmasıyla beraber elinize bir miktar para geçebilir. Para dengenizi bu tutulma zamanı iyi oturtmalı, ani kararlardan ve ani birtakım fikirleri uygulamaktan geri durmalısınız.

22 Ağustos itibarıyla işinizi büyütmek için artık daha fazla uluslararası platformlara, uluslararası piyasalara eğilebilirsiniz. Bu süreçte hedefinizi geniş tutmakta fayda olacak.

26 Ağustos’ta girişimlerinizde çok kolay yanılacaksınız. Kandırılma ihtimaliniz ve kendinizi feda etme etkiniz yüksek olacak.

28 Ağustos’ta dış ortamlardan gelecek harika bir teklif ayağınızı yerden kesebilir. Çok güzel bir iş teklifi, çok güzel bir oluşum karşınıza gelecek ve siz bu oluşumlardan fazlasıyla keyif alacaksınız.

30 Ağustos’ta Merkür, gerilemesine başlayacak. İş ve kariyer hayatınızla ilgili önceden konuşulmuş gelişmeler karşınıza gelebilir.

Eylül ayı parçalı Güneş tutulmasıyla başlıyor. Bu parçalı Güneş tutulması sizin yabancılarla yapılacak olan işler, seyahat, eğitim, medya, hukuk alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu tarihten sonra bu konularda beklenmedik fırsatların, olayların ve durumların karşınıza geldiğini görüyor olacaksınız.

7-9 Eylül itibarıyla artık beklenmedik yerlerden alacağınız destekle kariyer ve iş hayatınızda kalıcı adımlarla ilerleyeceksiniz ya da bu süreçte tanışacağınız insanlar size beklenmedik yardımlar sunabilirler. Önemli iş anlaşmaları içine girebilir, bu konularda çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

12, 13 Eylül’de geri planda yürütülen işlerinizde, yabancılarla yapılacak birtakım işlerinizde daha önce yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin devreye girmesiyle sinirli yapınız ön plana çıkacak. Bu süreçte ılımlı olmaya özen göstermelisiniz.

16 Eylül’ deki parçalı Ay tutulması ile birlikte iletişim, satış, reklam, pazarlamayla ilgili konularda da beklenmedik durum ve olaylara açıksınız.

19-21 Eylül yine keyifli tarihlerden. Güçlü, etkili insanlardan göreceğiniz yardımlarla önemli iş konuları devreye girebilir.

26 Eylül tarihi kariyerinizde beş yıldızlı günlerden biri. Karşınıza çıkacak fırsatı en güzel şekilde değerlendirmelisiniz.

27 Eylül itibarıyla Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber artık birazcık daha mücadeleci, birazcık daha eneıjinizi ortaya koyan bir güçle hareket edeceksiniz.

1 Ekim’de gerçekleşen ve güzel açılar altında olan yeni ayı kesinlikle kullanmalısınız. Ekim ayı, kariyer hayatınızda çok önemli konuları hızlandırarak karşınıza getirecek.

4 Ekim’de özellikle sorumluluklar altına girmekten kaçınmayacaksınız. Belki daha fazla çalışacaksınız. Kariyeriniz için hayat sizi bir anlamda destekliyor.

7 Ekim tarihinde, özellikle iş hayatınızda sizden daha üst pozisyonda olan kişilerle, patronlarınız ve üstlerinizle olan bağlantılarınızda inatçılık etmemeye, fikir ayrılıklarına ve güç çekişmelerine düşmemeye özen gösterin.

11-14 Ekim kariyerinizde çok güzel bir anlaşma gerçekleşebilir ve bu anlaşmanın altına imzanızı kolaylıkla atabilirsiniz. Hayat sizi destekliyor olacak.

18 Ekim’de iş hayatınızda da biraz geri planda durmaktan kaynaklı, anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir.

26 Ekim tarihi çok şanslı tarihlerden. Geri planda durduğunuz, çok fazla ön plana çıkmadığınız işlerde çok güzel teklifler karşınıza çıkabilir.

7 Kasım tarihi, özellikle geleceğe yönelik iş anlamında güzel anlaşmalar ve konuşmalarda gücü üzerinizde hissedeceğiniz tarihlerden.

12 Kasım itibarıyla özellikle yabancılarla olan işlerinizde ve iş ortamlarınızda biraz sıkıntılar yaşamanız da söz konusu. Bu süreçte arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar oluşabilir.

14 Kasım ve sonrası parasal konularda size güzel kazançlar sağlayacak bir dolunay içinde olacaksınız.

21 Kasım’dan sonra artık biraz geri planda durmak sizin için iyi olabilir. Hızlı başlayan girişimlerinizle ilgili beklenmedik durumlarla karşılaşmak söz konusu. Plan yapın, program yapın ama yine de henüz harekete geçmeyin.

22 Kasım’da geri planda durulacak işler, plan ve projeleriniz için; çok güzel fikirler, çok güzel gelişmeler, fırsatlar, şanslar, teklifler karşınıza gelecek.

29 Kasım tarihindeki yeni ay, hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Diğer burçların aksine yeni girişimlerden, adımlardan kaçınmalı, sadece ve sadece planlarınızı gözden geçirmelisiniz.

Aralık ayı kesinlikle harekete geçmemeniz gereken aylardan. Özellikle aralık başında girişimlerinizde çok dikkatli olun. Kolay yanılmaya, kandırılmaya ve aldanmaya açık olacaksınız.

2, 3, 7, 9 Aralık tarihinde özellikle parasal konularda, maddi konularda ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Şanslı günlerdesiniz.

14 Aralık’taki dolunay iş, hizmet alanlarınızda önemli konu ve olayları karşınıza getirebilir. Bu alanlarda ufak tefek hassaslıklarla karşılaşabilirsiniz, işinize daha fazla önem vermeniz gereken bir süreç ortaya çıkabilir.

27 Aralık tarihinde iletişim, reklam, pazarlama, satış, bilgisayar alanlarında çok keyifli etkileriniz var.

29 Aralık’taki yeni ay kişisel girişimleriniz için çok önemli. İşte bu yeni aydan sonra hayatınızdaki planları devreye sokmak için çok hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir