Oğlak Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Oğlak Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

2015 Oğlak Burcu’nun İş, Para ve Kariyeri

Bu yıl maddi konularda güzel gelişmeler olacak. Eşinizin, ailenizin, patronunuzun parasından faydalanacaksınız. Sorunlu bir mira? bu yıl sonuca kavuşabilir. Kredi veya borç almak istiyorsanız, mart ayından sonra devreye sokabilirsiniz. Yalnız kariyeriniz ve parasal bağlantılarınıza temmuz sonu gerileyen Venüs yüzünden dikkat etmeniz gerekecek. Ağustos başı da tehlikeli dönemlerden. Bu tarihlerde arkadaşlarınıza ve çevrenize borç para vermeyin. Verecekseniz de hesabınızı kitabınızı iyi yapmaya çalışın.

11 Ağustos’tan sonra medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, eğitmenlik, eğitim, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret, turizm sektörlerinde başarı ve şansınız yüksek olacak. Bu işlerden birinde çalışıyorsanız bu tarihten sonra bir yıl boyunca kapıların sonuna kadar açık olduğunu fark edeceksiniz.

oglak burcu is

3 Ocak itibarıyla kazançlarınızı arttıracağınız bir döneme giriyorsunuz. Parayı sevecek bir yandan da teknolojik ürünlere harcama yapacaksınız.

5 Ocak’tan sonra maddi konularda görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Becerilerinizi maddi konularda ortaya koyacaksınız. Ticaretle uğraşıyorsanız ticari görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz.

4,6,13,14 Ocak maddi olarak destek alacağınız ve aile hayatınız için harcamalar yapacağınız güzel günler.

12 Ocak itibarıyla enerjinizi satış, reklam, pazarlama, yazım, bilişim alanlarına kaydırabilirsiniz. Bu alandaki işleriniz için mücadeleleriniz artabilir. 15, 30 Ocak’ta yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerde zorlanmalar ve bozulmalar oluşabilir.

20 Ocak’taki yeni ayla beraber tüm parasal işlerinizde yapmak istediğiniz başlangıçları uygulamak isteyebilirsiniz ama yapmanız doğru olmayacak. Bir gün sonra Merkür para alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Bu dönemde yeniliklerden ziyade eskiden konuşulmuş, görüşülmüş ama bir türlü tamamlanmamış veya nihayete erememiş işlerinizin peşinden koşturabilirsiniz.

23,28,30 Ocak’ta maddi konularda beklenmedik yerlerden destek görebilirsiniz.

Şubat ayında eski konuşmalar ve görüşmeler devrede olurken, bir yandan da yakın çevrenizdekilere karşı oldukça yardımsever ve biraz da fedakar olacaksınız.

4 Şubat ve civarında ortaklaşa para alanlarınızda güzel bir dolunay yaşayacaksınız. Elinize geçen bir para, bir borcunuzu kapamanıza neden olacak. Yine de ne olursa olsun bugünlerde para dengenizi iyi oluşturun ve çok açılmayın.

2,5,6 Şubat’ta parasal konularda şansınız yüksek.

11 Şubat’ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber para işlerinizde ve ticaret hayatında rahatlayacaksınız. İş ve seyahat hayatınızda sorunlar ortadan kalkmaya başlayabilir.

19 Şubat’taki yeni ay maddi kararları ve yeni başlangıçları uygulamanız için harika seçenekler sunacak. Merkür de düzeldiğine göre yeni anlaşmalar, ticari kararlar için uygun bir süreç içinde olacaksınız.

5 Mart’ta oluşan dolunay seyahat, yabancılarla yapılacak işler, medya, ticaret ve akademik alanlarınızda önemli olayları hayatınıza taşıyabilir. Bir işinizin sonucuyla karşılaşabilir veya uzaktaki akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz.

12 ve 17 Mart’ta parayla ilgili konularda özellikle aileniz veya eviniz için yapacağınız ödemelerde birtakım zorlamalarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde biraz sakin olmaya çalışın. Gücünüzü ailenizdeki kişiler üzerinde göstermek isteyebilirsiniz. Bu da bu günler için uygun olmayacak.

13 Mart’tan sonra satış, reklam, pazarlama, yazım, bilişim kısacası iletişim konularında becerilerinizi ortaya koyacaksınız. Bu alanda anlaşmalarınız varsa 18 Mart tarihinde yanılgılar içinde olmamaya özen gösterin.

20 Mart’taki tam Güneş tutulması satış, reklam, pazarlama, iletişim, bilişim sektörlerini harekete geçirecek. Bu konularda giderek hızlanan bir sürece girecek ve işlerinizde güzel başlangıçlara imza atacaksınız.

Nisan ayında ailenizde beklenmedik, heyecanlı oluşumlara hazır olmalısınız. Anlık konuşmalar, kararlar alınabilir. 6, 8, 10 Nisan’da bir arsa, gayrimenkul işi devrede olacak.

4 Nisan’da oluşan tam Ay tutulması, iş alanlarınızda oluşacak. Bazı konular sizi harekete geçirecek. Bu dönemde aile hayatınıza ve kariyer oluşumlarınıza dikkat etmeli, ikisi arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Yeni işler ve projeler gündemde.

11 Nisan’dan sonra işinizi seveceğiniz ve iş ilişkilerinizi güzel-leştirebileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönemde kalbinizi işinize vereceksiniz. 15 Nisan’da bir işinizde sizin dışınızda gelişen olaylar nedeniyle iş arkadaşlarınızla anlaşmazlıklara düşebilirsiniz.

22 Nisan iş hayatınızda parasal bağlantılarınızı oluşturacağınız harika kir,,gün.

Mayıs ayında bir yandan aşkla hayata bakacak, eğlenceli faaliyetlerde enerjinizi ortaya koyacaksınız, bir yandan da iş ve hizmet konularınız devrede olacak.

îş hayatınızda 3, 15, 23 Mayıs’ta bazı zorlanmalar oluşabilir. Bir işiniz elinizde olmayan koşullar yüzünden engellenebilir.

12 Mayıs’tan sonra çok çalışacaksınız; beyin ve sinir sisteminizi bu süreçte çok fazla zorlamamaya çalışın. İş hayatınızda bilgiye önem vereceksiniz ve iletişim halinde olacaksınız.

19 Mayıs’ta Merkür iş, hizmet alanlarınızda gerileyecek. Bu süreçte işlerinizdeki sorunlar ve aksiliklere karşı dikkatli olun, yeni bir işe başlamayın.

Haziran ayında iş hayatınız aktif olacak. Daha çok çalışacak ama bir yandan da hayatın zevklerinden kendinizi mahrum etmeyeceksiniz.

5 Haziran’dan sonra banka işlemlerinizi, kredi yapılandırmalarınızı, vergi düzeltmelerinizi, borç ödemelerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Bu alandaki güzel oluşumlar 6, 10 Haziran tarihinde devrede olacak.

İşinize fon sağlayacağınız ve bir yandan da işinizde parasal destekler ve bağlantılar oluşturacağınız tarihler 8,9,10,14 Haziran.

12 Haziran’da Merkür’ün düzelmesiyle birlikte işinizde yaşanan sorun ve aksilikler geride kalmaya başlayacak.

16 Haziran’daki yeni ay iş başvurularınızın, projelerinizin karşılığını alabileceğiniz ve özellikle iş alanında yeni karar ve başlangıçları ortaya koyabileceğiniz bir yeni ay olabilir.

22, 29 Haziran’da parasal düzeninizde güzel gelişmeler içinde olacaksınız.

Temmuz ayı güzel etkileşimlerle başlıyor. Bu ay ortaklaşa para işlerinizde şans sizden yana olacak. Partnerinizin hayatındaki etkili ve güzel işler, elinizdeki ortak paranızın çoğalmasına ve parasal konularda güzel kararlar almanıza neden olabilir. Özellikle 1, 2, 4 Temmuz’da çok güzel anlaşmalar yapacaksınız ya da partneriniz yapacak.

14 Temmuz’da arkadaşlarınıza borç para vermemeye çalışın. Aranızda sorunlar oluşabilir.

21 ve 22 Temmuz’da sosyal çevrenizdeki oluşumlar ilişkinizi destekleyecek. Ortaklaşa iş ve projelerinizde önemli sorumluluklar alacaksınız.

23 Temmuz’dan sonra ortak para alanlarınızda kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Değişim ve dönüşümlere açık bir döneme giriyorsunuz.

25 Temmuz’dan sonra eğitim, seyahat, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda Venüs gerilemesine başlıyor. Bu tarihten ay sonuna kadar bu alanlarda aksiliklere açık olacaksınız.

31 Temmuz’dan 6 Eylül’e kadar ortak parasal alanlarınızda sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Bu tarih aralığında önemli para işlemlerinden kaçının.

Ağustos ayında para ödemelerine, banka işlemlerine, vergi ve sigorta işlerine yoğunlaşacaksınız. Bu alanlarda şansınız yüksek olacağı gibi bazı zorlanmalara ve sıkıntılara da ay başında açık olacaksınız.

3,5,6 Ağustos’ta sosyal çevrenizle ilgili sorumluluklarınız, önemli organizasyon işleriniz parasal konularda sıkıntıya düşmenize neden olabilir. Bu günlerde bir borcun altına girmeyin ve kimseye borç vermeyin.

7 Ağustos itibarıyla seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz hızlanmaya başlayacak. Bu alanda maddi konularda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

9 Ağustos’tan sonra parasal girdi çıktılarınıza daha fazla vaktinizi ve enerjinizi harcayacaksınız.

11 Ağustos’tan sonra bir yıl boyunca yabancı ortaklı işler, medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarınızda lüpiter size göz kırpmaya başlayacak. Bol bol seyahat edecek, yabancı ülkelerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanında şansınız yüksek olacak.

14 Ağustos’taki yeni ay parasal işlerinizi düzene sokabileceğiniz, parasal kararlarınızı destekleyen bir yeni ay olacak.

27 Ağustos’tan sonra iş hayatınızda önemli konuşmalar ve görüşmeler başlıyor. Birden fazla işle uğraşabilir, yeteneklerinizi toplumsal konularda ortaya koyabilirsiniz. 27 Ağustos tarihinde bir seyahat, medya, ticaret işiniz varsa şansınız çok yüksek olacak. Eylül ayında parayla ilgili halledilmesi gereken konular gündeminizi meşgul tutarken, inanılmaz güzel iş ve gezi seyahatleri içinde olabilirsiniz. Bir yandan da kariyerinizi devreye sokacağınız bir ay olacak.

6 Eylül’de Venüs’ün düzelmesiyle maddi durumunuzda düzelmeler görmeye başlayacaksınız.

13 Eylül’de oluşan parçalı Güneş tutulması dış ilişkiler, seyahat, eğitim, medya ve yabancı ortaklı yapılacak işlerinizde hızlandırılmış konuları karşınıza getirebilir. Bu tutulmadan sonra bu alanlarda önemli kararlar alabilirsiniz.

17 Eylül’de Merkür kariyer alanınızda gerilemesine başlıyor. Bazı yanlış anlaşılmalara, aksiliklere açık olacaksınız. Toplum önü konuşmalarınıza bu dönemde dikkat edin. Önemli iş başlangıçlarından kaçınmalısınız.

18 Eylül’de Satürn Yay burcuna geçerek 2.5 yıl boyunca kader-sel alanınızda size önemli sorumluluklar öğretmeye başlayacak. Bu dönemden sonra artık önemli bir temizlik dönemine giriyor olacaksınız.

23 Eylül’den sonra artık işle ilgili alanlarınız aktif hale gelmeye başlıyor. Patronlarınız, üstlerinizle iletişiminiz veya siz patronsanız çalıştığınız insanlarla konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Yeni dönem için projelerinizi daha fazla gündeme getireceksiniz.

Yalnız hala Merkür’ün bu alanlarınızda gerilediğini unutmadan planlarınızı devreye sokun.

Ekim ayında eskiden konuşulmuş ama bitirilmemiş işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Bir yandan da eğitim, seyahat, medya fırsatları bu ay da devrede olacak.

8 Ekim’den sonra yabancılarla yapılacak işleri, seyahatleri, dersleri ve ufkunuzu genişletecek olan her şeyi seveceksiniz. Bir kurs, seminer, eğitim fırsatı ilişkileriniz sayesinde sizi bulabilir.

13 Ekim’den sonra kariyerinizi şekillendireceksiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler sonucunda önemli iş sonuçlarına varabilir, yeni adımlarınızı bu tarihten sonra başlatabilirsiniz.

18 ve 25 Ekim’de iş, eğitim, medya, seyahat, hukuk konularında çok güzel bir teklifle karşılaşacaksınız. Kalbiniz boşsa aşk size seyahatteyken, dış ortamlardayken, üniversite veya kurs ortam-larındayken gelebilir.

8 Kasım’dan sonra üstleriniz ve patronlarınızla olan ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak. İşteki adil tutumunuz işverenlerinizin gözünden kaçmayacak. Bu da size zam, terfi olarak geri dönebilir.

11 Kasım’da harika bir yeni ay yaşayacaksınız. İşlerinizin karşılığını büyük mükafatlarla alabilir, yeni tanıştığınız insanlarla girişeceğiniz işlerde büyük başarılar elde edebilirsiniz. Kararlarınızı bu tarihten sonra es geçmeden muhakkak hayata geçirin.

13,17 Kasım’da yeni işler çevrenizi genişletecek ve grupsal işler devreye koyacaksınız.

22 Kasım’dan sonra biraz geri planda kalmak ve yeni stratejiler oluşturmak isteyeceksiniz. Bu dönemden sonra harekete geçmemeli, biraz da kendi ruhunuza vakit ayırmalısınız.

24 ve 25 Kasım’da geri planda durulacak işlerinizde şanslı olacaksınız; yalnız 25,29 Kasım’da bazı işlerinizde aldanmalara hazır olun.

26 Kasım civarı işinizde önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Kafanızdakijjl^nlarla birebir doğrultuda ilerleyecek olan oluşumlar gözünüzü korkutmasın, negatiflikten uzak durun.

Aralık ayında kendinizi biraz yorgun, isteksiz hissetmeniz mümkün, etrafınızdaki tüm olaylardan kendinizi sorumlu tutacaksınız. Bir yandan da iş hayatında devam eden ilişkileriniz ve projeleriniz sizi sağlık anlamında zorlayabilir.

İş hayatında 6, 9 Aralık’ta keyfiniz yerinde olacak. Oğlak Burcu 2015 yorumları için tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir