Oğlak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Oğlak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 Oğlak Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

Uranüs, ev ve aile hayatınızı etkilemeye devam ediyor. Özellikle 31 Aralık-9 Ocak diliminde doğan Oğlaklar bu etkiyi daha fazla hissedecek. Aileniz, ilişkileriniz ve çevrenizde önemli değişikliklere açık olmalı, ailenizle olan kişisel sürtüşmelere dikkat etmelisiniz. Uranüs-Plüton karelerinin etkili olacağı 12, 17 Mart tarihlerinde ekstra dikkatli olun.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması, aileniz açısından hızlı ve beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Bu tarihten sonra gayrimenkul ve ev sahibi olma gibi etkiler devreye girebilir.

Ocak ayı her yıl olduğu gibi bu yıl da kendi isteklerinize yöneleceğiniz, kendi girişimlerinizi başlatacağınız bir ay olacak. Sağlığınıza ve görünümünüze önem vereceksiniz.

5 Ocak’taki dolunay, özel hayatınızı hassas kılabilir. Bu dolunayda sevdiğiniz insanın hayatındaki duygusal iniş çıkışlar sizin hayatınızı da etkiliyor olacak. Onun isteklerine, düşüncelerine göre hareket etmek bazı noktalarda sizi zorlayabilir.

oglak burcu ask

12 Ocak itibarıyla enerjinizi yakın çevrenizde olan bitenlere vermeye başlayacaksınız. Akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde fedakarlıklar, aşırı hoşgörü 18 Ocak’ta devrede olabilir. Şubat ayında yakın çevrenizdekilere karşı oldukça yardımsever ve biraz da fedakar olacaksınız.

20 Şubat’ta artık tüm ilginizi ailenize ve aile meselelerine döndüreceksiniz. Bu dönem sonrasında evinizi güzelleştirebilir, dekorasyon, boya, badana işlerine kalkışabilirsiniz. Aile hayatınızda mutluluğu tadacağınız günler 22, 24, 26 Şubat tarihleri.

23 Şubat’ta yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşamaya açık olacaksınız.

Mart ayında aile hayatınızdaki beklenmedik heyecanlı oluşumlar sizi hareketlendirecek. Belki de beklenmedik bir misafir hayatınıza neşe katabilir. Farklı ve sıra dışı olana yer açmanız bu dönemde çok önemli. Aile hayatınızda da sıra dışı ve farklı oluşumları seveceksiniz. Beklenmedik bir ev alımı gündeme gelebilir. 3, 4, 10,11 Mart tarihlerinde beklenmedik fırsatlar karşınıza gelebilir.

13 Mart’tan sonra akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminizi arttırmaya başlıyorsunuz.

17 Mart’tan sonra eğlencenizi arttıracağınız, sevmek isteyeceğiniz, aşk hayatınızda romantizmi yakalayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Varsa çocuğunuzla olan ilişkileriniz bu süreçte giderek güzelleşebilir.

20 Mart’taki Güneş tutulması akraba, kardeş, komşu ve dostlarınızın hayatında önemli olaylara neden olabilir. Bu süreçte onların hayatındaki değişimler sizin hayatınızı da yakından ilgilendiriyor olacak.

21 Mart’tan sonra kimliğinizi ailevi konularda ortaya koymaya başlayacaksınız. Ailenizle bir arada olmak önemli olabilir. 25 Mart onlara karşı görev ve sorumluluklarınızı keyifle üstleneceğiniz bir gün. 31 Mart’tan sonra emlak alım satım işlerinin üzerine düşebilirsiniz.

31 Mart’tan sonra enerjinizi sportif faaliyetlere, eğlenceli ortamlara, çocuk konularına ve aşk hayatınıza kaydıracaksınız. Çocuğunuz veya sevdiğinizle olan ilişkinizde içinizde olanları bu dönemde biriktirmek yerine daha fazla ortaya koymaya çalışın.

Nisan ayanda ailenizde beklenmedik, heyecanlı oluşumlara hazır olmalısınız. Anlık konuşmalar, kararlar alınabilir. 6, 8, 10 Nisan’da bir arsa, gayrimenkul işi devrede olacak.

2,6 Nisan’da aile hayatınızda bolluğu, bereketi tadacaksınız. Ortaklaşa para alanlarınızdaki güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir.

18 Nisan’daki yeni ay ev düzeninizle ilgili olarak verdiğiniz veya alacağınız kararları uygulayacağınız bir yeni ay olabilir. Ev alım, satım, yer değiştirme gibi işlerinizi bu tarihten sonra yürürlüğe koyabilirsiniz.

20 Nisan’dan sonra yaratıcılığınız artacak, hayata keyifle, rahat etkilerle bakacak, aşk hayatınıza odaklanacaksınız. 21,22,23,30 Nisan’da aşk hayatınızda ve evinizde keyifli etkileşimler var. Mayıs ayında aşkla hayata bakacak, eğlenceli faaliyetlerde enerjinizi ortaya koyacaksınız.

4 Mayıs civarında arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Bu birkaç gün boyunca sosyal çevrenizdeki hareketlilik özel hayatınız ve sosyal ortamlar arasında gidip gelmenize neden olabilir. Başladığınız bir aşk ile birlikte, sosyal çevreniz de değişebilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

8 Mayıs’tan sonra özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde güzel bir üç haftaya giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla aranızda romantizm rüzgarları esecek. Onu korumak ve kollamak isteyebilirsiniz ya da ondan size bu şekilde davranmasını talep edebilirsiniz. 9, 26, 29, 31 Mayıs’ta yakın çevrenizdeki kişiler bazı işlerinizde sizi yanlış yönlendirebilir. Bilgi eksikliği oluşabilir, bu yüzden işlerinizi sağlama almaya çalışın.

18 Mayıs’ta aşkta yeni bir dönem başlayabilir. Bu yeni aydan sonra yeni bir ilişkiye başlayabilir, var olan ilişkinizle ilgili kararlar alabilir, çocuğunuzun hayatıyla ilgili yenilikleri, sanatsal işleri devreye sokabilirsiniz.

15 Haziran’da Satürn’ün Akrep’e geçmesiyle birlikte sosyal çevre sorumluluklarınız ve bazı arkadaşlarınızla son birkaç yıldır yaşadığınız bazı sorunlar son kez çözülmek üzere karşınıza gelecek.

21 Haziran’dan sonra artık tamamen özel hayatınıza ve ilişkilerinize odaklanacaksınız. Sevdiğiniz insanın hayatına göre kararlar alacak ve onun isteklerine daha fazla uyacaksınız.

24 Haziran’dan sonra özel hayatınızda bazı mücadeleler ve alınganlıklar, ufak tefek sürtüşmeleri tetikleyebilir.

22,29 Haziran’da ev ve aile hayatınızdaki parasal düzeninizde güzel gelişmeler olacak.

8 Temmuz’dan sonra sevdiğiniz kişiyle hayatı paylaşmak, baş başa verip önemli kararlar almak isteyebilirsiniz.

16 Temmuz’daki yeni ayla birlikte ilişkinizdeki kararlarınıza odaklanacaksınız. Bir taşınma işiniz varsa bu yeni ay sonrası gerçekleştirin. Evlilik, söz, nişan, birliktelik kararları devreye girebilir.

15,16,19,25 Temmuz’da ilişkinize gereken özeni göstermelisiniz. Kolay sinirlenmeye ve tepki vermeye açık olacaksınız.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması, ev ve aile hayatınızdaki kararları gündeme getirebilir. Bu tarih sonrası önemli olaylar yaşayabilirsiniz.

7,17 Ekim’de düşüncelerinizde net olmaya çalışın. Yakın çevrenizdeki insanlar hayatınıza etki edecek olan işlerde sizi yanlış yönlendirmeye meyilli olabilirler.

Kalbiniz boşsa aşk size 18, 25 Ekim’de seyahatteyken, dış ortamlardayken, üniversite veya kurs ortamındayken gelebilir. Tam da ay sonu 27 Ekim’de oluşan dolunay aşkı karşınıza getirebilir. Hayatınızda biri yoksa aşk önem kazanacak.

Kasım ayında arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı arttıracak, çeşitli organizasyonlar içinde bulunmaktan mutluluk duyacaksınız.

3 Kasım uzak diyarlarda, aşkı ve mutluluğu tadacağınız tarihler olabilir. 3, 6 Kasım’da şansınız yüksek.

Başka insanların hayatlarının sorumlulukları 30 Kasım’da devrede olacak.

Aralık ayında kendinizi biraz yorgun, isteksiz hissetmeniz mümkün. Etrafınızdaki tüm olaylardan kendinizi mesul tutacaksınız.

5 Aralık’tan sonra arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyebilir. Siz de kafanızı onlarla daha fazla sosyalleşerek dağıtmak isteyeceksiniz.

Ailenizle birlikte 6,9 Aralık’ta keyfiniz yerinde olacak.

10 Aralık’tan sonra ifadeniz rahatlamaya başlıyor. Konuşmalarınızla kendinizi ve gücünüzü 14, 19, 25 Aralık’ta göstermek isteyeceksiniz.

22 Aralık’tan sonra artık endişe ve kuruntularınızı, gözünüzde büyüttüklerinizi geride bırakacaksınız. Sadece kendi isteklerinize odaklanabilirsiniz.

Özel hayatınıza 25 Aralık’ta oluşan dolunay zamanı özen gösterin. Sevdiğinizi ihmal etmeyin.

30 Aralık’tan sonra yalnızlığı sevebilir, gizli ilişki yaşamaya açık olabilirsiniz. Oğlak Burcu 2015 yorumları için tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir