Oğlak Burcu 2015

Oğlak Burcu 2015

2015 Yılında Oğlak Burcu Yorumları

(22 Aralık – 20 Ocak)

Olaylar kontrolünüz dışında gelişebilir

Geçtiğimiz 2.5 yıl boyunca sosyal çevrenizi ve arkadaşlıklarınızı gözden geçirdiniz. Bu dönemde bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırdınız; hayatınıza zararlı etki eden insanlar bir vesileyle yaşantınızdan çıkıp gitti. Bazı insanlarla aranıza mesafe koymuş bazı insanlarla ilgili önemli sorumlulukları üstlenmiş olabilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirmek üzere testler ve sınavlar yaşadığınız bu sürecin tamamlanmasıyla, artık hayatınızın her anını gözden geçirmeli ve büyük bir temizliğe hazır olmalısınız. Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi, işinize yaramayacak olanları hayatınızı temizlemek adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız.

oglak burcu

2015 yılında olaylar kontrolünüz dışında gelişebilir. Kontrol etmeyi seven bir burç olarak bazı şeyleri kontrol edemeyeceksiniz, etmememelisiniz de. Bu süreçte kontrolsüzlüğü dene-yimleyecek, kontrol etmemenin, kendinizi akışa bırakmanın da bazen güzel olacağını yaşayacağınız çeşitli olaylarla öğreneceksiniz. Kaderinizin sizin uzun vadede hayrınız için çizildiğine razı gelmeli, bazen zorlamanız da yaşadığınız olaylardan önem-li sonuçlar çıkarmalısınız. Bunu bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz hissetmemelisiniz. Aslında mistik konulara, gizemli ve ruhsal öğretilere olan merakınız ve isteğinizle gelişime yıl boyunca fazlasıyla açık olacaksınız.

Önemli bir tamamlanma sürecindesiniz. 29 yıllık Satürn sürecini bitirme aşamasındasınız. Bu yüzden var olan olaylar, gelişen durumlar karşısında paniğe kapılmayın, karamsarlıktan uzak durun. Tüm bu yaşayacaklarınız büyük bir bahar temizliği. Bu temizlik yapılmalı ve boş yerler açılmalı ki, yeni dönemde bu boş yerleri istediğiniz şekilde doldurabilesiniz.

Bu sene başkalarının kaynaklarından en güzel şekilde faydalanacaksınız. Maddi olarak büyük problemlerle karşılaşmayacaksınız. Partnerinizin veya eşinizin hayatındaki güzel maddi gelişmeler sizin ortak para alanlarınıza olumlu yansıyacak. Bu yıl borç altına girmekten, kredi almaktan korkmayın. Sadece bu da değil; mistik, gizemli ve psikolojik olaylardan yararlanabilir, önemli ameliyatlarınız varsa pozitif sonuçlar elde edebilirsiniz. Miras, nafaka, vergi, sigorta konularında önemli gelişmeler yaşanabilir.

Oğlak Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Oğlak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Oğlak Burcu Eğitim 2015

Oğlak Burcu Sağlık 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir