Terazi Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Terazi Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

2015 Terazi Burcu’nun İş, Para ve Kariyeri

Bu sene satış, reklam, pazarlama, bilişim, basın yayın, teknoloji, ulaşım, iletişim işlerinizde önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Bu konularda kontrollü ve biraz da sistemli ilerlemek önemli olacak ancak bir yandan da bazı engeller ve sıkıntıların oluşması mümkün. Neyse ki, sosyal çevrenizden alacağınız güzel enerjilerle iş hayatınızda yılın ilk yansında şansınız bol olabilir.

12 Haziran-18 Kasım tarihlerinde iş hayatınızı gözden geçireceğiniz bir dönem içinde olacaksınız. İş, hizmet alanlarınızda yolunda gitmeyen olaylar içindeyseniz, bu dönem aralığında sorunlarınızı fark etmeli, hatalarınızı düzeltme yoluna gitmelisiniz.

terazi burcu is

5 Ocak’taki dolunay kariyerinize dikkat çekecek. Bu dönemde aile hayatına odaklı olmanız kariyerinize vakit ayırmanızı zorlaştırabilir ya da tam tersi durumlar oluşabilir. Kariyerinizdeki değişimler bu dolunay sizi hassas kılabilir.

12 Ocak’tan sonra enerjinizi iş hayatınıza yoğunlaştıracaksınız. Ancak çalışma hayatınızda bu tarihten sonra enerjiniz düşük olabilir. Önemli kararlardan 18 ve 19 Ocak tarihlerinde kaçının. Fedakarlık yapabilir, kendinizden ödünler verebilirsiniz.

15 Ocak’ta sizi kısıdayan ve zorlayan durumların oluşmasıyla bir işinizde sorunlar, bitişler yaşayabilirsiniz.

19 Şubat’taki yeni ay sonrası kreatif ve sanatsal işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Tiyatro, sinema, öğretmenlik, sahne sanatlanna dair her tür işinizde yeni ay oluşumlarına açık olun ve işlerinizi bu süreçte yapmaya çalışın.

24 ve 26 Şubat’ta ortaklaşa işlerinizde ve aşk hayatınızda hayat sizi fazlasıyla destekliyor olacak.

5 Mart’taki dolunay, iş hayatında önemli bir sonuca ulaşacağınızı, ancak şartların çok da sizin elinizde olmayacağını gösteriyor. Bir olayın iç yüzünü öğreneceksiniz. Bu süreçte sağlığınıza gereken özeni göstermeniz önemli olabilir.

13 Mart itibarıyla ihmal ettiğiniz konuların, tamamlanması gereken işlerin peşine düşebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iletişiminizi arttıracaksınız. Ancak 16 Mart’ta iş arkadaşlarınızla iletişiminizde negatif bakış açısına dikkat edin.

13 Mart itibarıyla iş hayatınızdaki oluşumlar ve konuşmalar sizi biraz gergin ve sinirli kılabilir, diğer insanları düşünerek hareket etmeniz sağjığınızdan ödün vermenize neden olabilir.

20 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması hızlı başlangıç ve kararlan hayatınızın merkezine yerleştirebilir. Sorunlarınıza, sorumluluklarınıza ve görevlerinize daha fazla eğilmek durumunda kalabilirsiniz. İş değiştirme, iş başvurusunda bulunma, işinizdeki değişimler bu tutulmada devrede olabilir.

24,28,30 Mart ta ortaklaşa para alanlarınızda önemli gelişmeler yaşanabilir.

Nisan ayında banka ödemeleri, kredi, faiz, vergi konularına eğilmek ve ortak para alanlarınızı çoğaltmak için harekete geçebilirsiniz.

11 Nisan’dan sonra seyahatler, hukuki konular, yabancılarla yapılacak olan işlere ilginiz artmaya başlayacak. Daha az tanıdığınız insanlarla bağlantılarınızı sağlamlaştırabilirsiniz. 15 Nisana bu anlamda dikkat edin.

19 Nisan’da bir iş seyahati yapabilirsiniz. Yabancılarla yapılacak olan işlerinizde hayal kınklıklanna ve aldanmalara açık olabilirsiniz.

15 Nisan’da banka, kredi ve faiz konularını düzenleyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu alandaki tüm becerilerinizi devreye sokabilir ve kalıcı çözümler üzerine gidebilirsiniz. 12,19,21,22 Nisan parasal işlerinizi sağlama almak ve halletmek için uygun günler.

Mayıs ayında ortaklaşa para konulannızın üzerine eğilecek, etrafınızda oluşan olayların hayatınıza etkisini daha fazla düşüneceksiniz. Bir yandan da yabancılarla yapılacak işler, eğitim, seyahat, hukuk, medya ve ticaret işleri daha da önem kazanmaya başlayacak.

Mayıs başında yabancılarla yapacağınız işleriniz varsa bazı zorlanmalar oluşabilir. Seyahatlerinizde bazı zorlanmalara açık olabilirsiniz. Yakın çevre sorumluluklannız dilediğiniz gibi bir seyahat veya iş yapmanıza engel olabilir. 3,15,23 Mayıs tarihlerinde bu zorlanmalar devrede olabilir. 8 Mayıs’tan sonra kariyer ve iş hayatınızda ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Üç haftalık bu dönemde işinizde istediğiniz bir terfi, zam, prim konulan varsa, patronlarınızla görüşmenin tam zamanı. 16 Mayıs’ta işinizde üretkenliğinizi konuşturabilirsiniz. 22-25 Mayıs’ta ise ortaklaşa iş yapüğınız insanlarla anlaşmak kolay görünmüyor.

15 Mayıs’ta bir iş girişiminiz engellenebilir. Bu sizin sıkıcı, negatif ve dar bakış açınızdan kaynaklanabilir. Sorumluluklarınız rahat hareket etmenizi engelliyor olacak.

18 Mayıs’ta oluşan yeni ay, ortak para alanlarınızda yenilikleri ve başlangıçları hayatınıza taşıyacak. 19 Mayıs’ta gerilemeye başlayacak olan Merkür, özellikle yabancılarla yapılacak olan işlerde parasal konularda harekete geçmemeniz gerektiğine dikkat çekebilir.

19 Mayıs’taki Merkür gerilemesinde yeni girişeceğiniz işlerde ya da yapacağınız sözleşmelerde oluşacak şartlar, Merkür düzeldiğinde değişeceğinden, adımlarınıza ve girişimlerinize çok dikkat etmelisiniz. Seyahatlerinizde oluşacak sorunlara dikkat edin.

21 Mayıs’tan sonra artık tam anlamıyla kendinizi seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, medya, ticaret veya hukuk alanlarında ortaya koymaya başlayacaksınız.

27 Mayıs’ta uzak yerlerde, yabancıların yanında hırslı yapınızla hareket edeceksiniz. Siıiirden uzak durun ve çözülmesi gereken işlerinizin üzerine eğilmeye çalışın.

Iş bağlantılarınızda 26,29,31 Mayıs’a dikkat etmelisiniz. Şartlar yanıltıcı olabilir. Haziran ayında seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel ve yasal konular gündeminizde önemli bir yer tutabilir. Kariyerinize etki eden insanlarla tanışabilirsiniz. Ufkunuzu genişletebilir, ileriye dönük planlar içinde bulunabilirsiniz.

6,8,9,10 Haziran tarihlerinde kendinizi geliştireceğiniz konularda sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Bu dönemde başlayacak olan işler size şans getirebilir.

12 Haziran’da Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık rahatlıyorsunuz. Seyahat, eğitim, medya, ticaret ve legal konularda artık önemli kararlar alabilirsiniz.

15 Haziranla beraber maddi konularda Satürn sizi son kez test etmeye başlayacak. Eski maddi konular, sıkışmalar ve sorunlarla karşı karşıya kalırsanız, bu dönemde olaylara sorumlulukla yaklaşmanız ve hatalarınızı fark etmeniz önemli olacak.

16 Haziran’daki yeni ay seyahat, yabancılarla yapılacak işler, legal konular, eğitim hayatınızda yeni kararlan ve başlangıçlan bir kez daha karşınıza getirecek. 21,24 Haziran’dan sonra artık tamamen kendinizi ve enerjinizi kariyerinize ve iş hayatma vermeye başlayacaksınız.

Temmuz ayında tatil planlarınız varsa biraz erteleyin; çünkü kariyer ve iş hayatında önemli fırsatlar kaçırabilirsiniz. Aynca temmuz ayı başında, önemli şanslar ve işler karşınıza çıkacak.

8 Temmuz’dan sonra iş iletişiminizi arttıracak, kariyerinizde birden fazla seçenek ve imkanla karşılaşacaksınız. Kariyerinizde kararlarınızı kalbinizle alacağınız bir dönem olabilir. 9,13,22 Temmuz’da seçenekleriniz fazla olacak. 13 ve 15 Temmuz’da ortak iş alanlarınızda bazı sorunlara açık olacaksınız.

16 Temmuz’da kariyerinizle ilgili kararlan devreye sokmalısınız. Yeni işler, plan ve projeler yeni aydan hemen sonra hızlanacak.

21 ve 22 Temmuz’da maddiyat ile ilgili işlerinizde şans sizden yana. İstikrarlı adımlar sizi uzun vadeli işlere taşıyabilir.

23 Temmuz’dan sonra iş oluşumlannızı sosyal çevrenize taşıyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar yeni planlan ve yeni işleri devreye sokabilir.

3,5,6 Ağustos, maddi olarak birtakım zorlanmalar altında olacaksınız. Bir yandan güzel teklifler gelecek ama diğer yandan yaptığınız işlerden almanız gereken paralarda gecikmeler ve sorunlar oluşabilir.

23 Ağustos itibanyla artık biraz geri plana çekilmek, yaptıklarınızı gözden geçirmek ve biraz kafanızı rahatlatmak isteyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde önemli işleriniz için harekete geçmekten kaçının. Hala önemli iş teklifleri ve projeler gündeminizde olabilir ama dikkatli adımlar atın lütfen.

29 Ağustos’taki dolunay iş, hizmet alanlarınızda önemli sonuçlara ulaşmanıza neden olabilir.

Eylül başı diğer burçların aksine siz, önemli kararlar almaktan ve uygulamalardan kaçının lütfen. Plan yapmak, sizin için faydalı olacak. Bir sürü kader-sel olayla karşılaşabilirsiniz. Geri plandan yürüteceğiniz işler için rahat ortamlar yakalayabilirsiniz.

13 Eyhil’deki parçalı Güneş tutulması sizin kadersel alanınızda oluşuyor. Beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Bu süreçte hayatın size göstermek istediği olaylara odaklanın ve ani kararlardan mümkün olduğunca kaçının.

17 Eylül’de Merkür gerilemeye başlıyor. Kişisel olarak kendinizi insanlara anlatırken ve ifade ederken zorlanabilir, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilirsiniz. Önemli anlaşmalardan ve görüşmelerden kaçının ve kesinlikle bu üç haftalık süreçte imza atmayın.

23 Eylül’den sonra artık kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artacak ve hayatınız için kimseden yardım almadan yolunuzda ilerlemek isteyecek ve bunu başaracaksınız.

25 Eylül’den sonra sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayabilir. Ortaklaşa yap-üğınız işlerde arkanızdan çevrilecek işlere karşı uyanık olmalısınız.

26 Eylül’de yakın çevrenizle bazı işlerinizde sonlanmalar olabilir ve sorunlar oluşabilir.

Ekim ayında kişisel hayatınıza odaklanacaksınız. Girişimleriniz, kafanızdaki plan ve projeler için 9 Ekim’deki Merkür’ün düzelmesini beklemek faydalı olabilir. 9 Ekim’den sonra kendinizi ifade etmekte rahatlayacağınızdan artık plan ve projelerini dillendirebilirsiniz.

13 Ekim’de yepyeni başlangıçlarla hayatınızda yol almaya başlıyorsunuz.

25 Ekim’de beklenmedik bir teklif sizi mutlu edebilir. Maddi konuların üzerine

27 Ekim’deki dolunayda eğileceksiniz.

11 Kasım’daki yeni ay, para konusunda karar almak için harika bir zaman. Bir yandan da beklenmedik yerlerden göreceğiniz iyilik ve güzelliklerle parasal olarak gelirlerinizi arttıracağınız bir dönem.

13 ve 17 Kasım’da, önemli parasal işler devreye girebilir.

26 Kasım’da seyahat ve eğitim konularında, yabancılarla yapılacak işlerde bazı hassaslıklara açık olabilirsiniz. Alacağınız haberlerin doğruluğunu kontrol edin, kolay inanıyor olacaksınız.

5 Aralık’tan sonra kazançlarınızı arttıracağınız bir dönem olabilir. Güzel olan her şeyi sevecek ve para harcamaktan çekinmeyeceksiniz. 11, 17, 24 Aralık’ta maddi kazançlarınız artacak.

Satış, reklam, pazarlama, teknoloji, bilişim, iletişim sektörlerinden birinde çalışıyorsanız, önemli kararlarınızı 11 Aralık’tan sonra almaya çalışmalısınız.

25 Aralık’taki dolunay, kariyerinizdeki önemli olayları hayatınıza taşıyacak. Bu süreçte önemli teklifler, sonlanmalar, bitişlere hazır olmalısınız. Terazi burcu ilişkileri için burayı tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir