Terazi Burcu 2015

Terazi Burcu 2015

2015 Yılında Terazi Burcu Yorumları

(24 Eylül – 22 Ekim)

Artık derin bir ‘oh’ çekin!

Şu son 2.5 yıldır maddi konularda önemli derslere sahip oldunuz. Çok çalıştınız ve bunun sonucunda gelen parayı tutmak, biriktirmek ve yatırımlarda bulunmak sizin için önemliydi. Siz alışverişi, sosyalliği seven, hayatı biraz da eğlenceli yanlarından algılayan bir burçsunuz. Hayatınızda ilk defa bu dönemde içinizden geldiği gibi harcayamamak, alışverişlerinizi sadece ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirmek sizi yormuş ve zaman zaman da zorlamış olabilir. Bu süreçte ne kadar çalışırsanız çalışın sahip olduklarınız size yeterli gelmemiş. Gelecek endişelerinizin yükseldiği bu dönemde, maddi konularda gerçekçi davranmayı, disiplinli ve sistemli olmayı deneyimlediniz. Şimdi artık derin bir ‘oh’ çekin; 2015’te bazı dönemler dışında bu konulardan muafsınız…

terazi burcu

2015 yılında yepyeni ortamlarda bulunacaksınız. Yeni insanlarla tanışacak, onlarla iş birliği içinde olacak ve sosyal ortamlardan istediğiniz destek ve yardımı alabileceksiniz. Siz iş birliğini seven bir burç olarak, tek başınıza hareket etmektense, grup enerjisiyle birlikte hareket etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Bu, toplum önündeki bazı endişe ve sorunlarınızı da giderebilir. Organizasyonlara, sanatsal aktivitelere yönelik çalışmalarınız artabilir. Kariyer hayatında deneyim-lediğiniz güzel gelişmeleri kendi ortamlarınıza taşıyabilir, çevrenizdeki insanların da sizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Bir anlamda çevrenizi ve arkadaşlıklarınızı yeniden oluşturduğunuzu ama bunu en keyifli ve mutlu şekilde yaptığınızı düşünmelisiniz.

Geleceğiniz adına şansla hareket edeceğiniz bu dönemde yakınlarınızla ilgili sorumluluklar sizi biraz bunaltabilir. Akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki dönüşümler ve testler yüzünden hayatı daha sorunlu algılamanız mümkün. İşte tam da bu noktada yeni insanlar, çevreler içinde olmayı isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız işlerin dışında ya da onlarla birlikte; satış, reklam, pazarlama, basın yayın, bilgisayar ve bilişim sektörlerinin üzerine eğilebilir ve bu işlerde önemli sorumluluklar, gerçek fikir ve metotlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Her şeyi gözden geçireceğiniz bu süreç içerisinde kararlı olmalı ve konsantrasyonu yüksek işlerin peşinden koşmalısınız.

Terazi Burcu Sağlık 2015

Terazi Burcu Eğitim 2015

Terazi Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Terazi Burcu İş, Para ve Kariyer 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir