Uranyen astrolojiye göre 2018 yılında burçlar…

Uranyen astrolojiye göre 2018 yılında burçlar…

Uranyen astroloji konusunda Türkiye’nin önde gelen ismi Sevilay Eriçdem, 2018 için bizlere yorumda bulundu. İşte, Uranyen astrolojiye göre 2018 yılında burçlar…

Burç Yorumları 2018

URANYEN astroloji son yıllarda giderek daha yaygın olarak takip edilen ve değerlendirmelerine başvurulan bir astroloji türü olarak dikkat çekiyor. Özelliği, klasik yöntemlere transneptünyenleri ilave ederek isabetli yorumlar yapılmasını sağlayan güçlü bir “ileri astroloji“ tekniği olması. Transneptünyenler matematiksel olarak hesaplanan sekiz noktayı bir gezegen gibi ele alıp astroloji haritalarına dâhil ediyor. Bu noktalara Yunan mitolojisinden kahramanların isimleri veriliyor: Cupido, Hades, Zeus, Kronos, Apol-lo, Admetos, Vulcanus ve Poseidon. Bu noktaların Güneş sisteminde Neptün’den ötede olduğu kabul ediliyor ve bu nedenle “Neptün ötesi cisimler” traıısneptünyen olarak adlandırılıyor. Uranyen astrolojiye göre yaptığımız değerlendirmede 2018 yılında burçları iş hayatında ve para konusunda bekleyen fırsatlar özetle şöyle…

KOÇ

Yeni yılda atılımlarımzda başarı, övgü ve takdir almaya hazırlanın. Geçtiğimiz sekiz yıl boyunca kendinizi geliştirmeye adadınız. Artık eylemleriniz sonuç bulacak ve büyük atılımlarımızın veya yatırımlarınızın karşılığını bu yılın mart ayından itibaren almaya başlayacaksınız.

koc burcu 2016 yorum

Yeni yıla yönetici gezegeniniz Akrep burcunda girecek. Bu şekilde zenginlik ve refah gezegeni Jüpiter’le de birlikte hareket ederek güçlü bir potansiyel yakalamanızı sağlayacak. Bu size başkalarının kaynaklarını yönetme becerilerinizi ispatlamanız için muazzam fırsatlar sunacaktır. Kuralları sizin koyacağınız yeni iş birlikleriyle kariyer hedeflerinize ulaşmanız kaçınılmaz olacak. İletişim ve haberleşme gezegeni Merkür, Mart ayından Nisan ortasına kadar Koç burcunda geri hareketlenecek. Bu süreç yatırımlarınız için biraz istikrarlı kalmanız ve fazla risk almamanız için ideal planlama zamanı. Biraz geride durarak kendinizi geliştirdiğiniz konularda doğru zaman ayarlamaları yapmalısınız. Kişisel imajınızı ve projeksiyonunuzu iyileştirin veya yenileyin. Daha iyi ve daha parlak, daha güçlü olarak kendinizi gösterebileceğiniz dönem Mayıs aymda gelmiş olacak. Yönetici gezegeniniz Mars, Haziran ayı sonundan Ağustos ayının sonlarına doğru geriye doğru gidiyor. Hayatın riskli alanlarını terk edip kendinizi dinlenmeye almalısınız. Hayat yavaşlamayacak ve daha stabil bir düzen oturacaktır. Kişisel hedeflerle sosyal hayatınızı birlikte götürmenize yarayacak bu süreçte gelecek dönemlere ait çalışmanız için daha sağlam stratejiler geliştirmenizi öneririm.

Hayatın içinde kişisel hedeflerinize ulaşırken enerjiniz yüksek ve zekânızla ön planda olacaksınız. Bazen şaşırtıcı, bazen keskin fikirlerle ortaya çıkabilirsiniz. Yılsonuna girerken kariyer planlamanızda kendinize koyduğunuz hedefleri elde etmiş olduğunuzu görebilirsiniz. Yılsonunda tekrar geriye doğru çekilme ve ortama göre hareket etme enerjiniz aktif olacaktır. Yıl içinde dönemsel olarak aktif ve dönemsel olarak geri çekilerek hareket ettiğinizde hem risk planlaması yapmış olacak hem de mevcut standartlarınızı koruyarak yükseleceksiniz.

BOĞA

2018’de yönetici gezegeniniz Venüs bu sene gökyüzündeki en önemli güçlerden biridir. Yeni yıla Oğlak burcunda giren yöneticiniz, sizi pragmatik ve sistematik bir etkiyle sarmalayacak. Hedefleriniz ve tutkularınızda stabil kaldığınız sürece isteklerinize ulaşmanız desteklenecek. Kendinizi yüksek standartlara doğru çapalayın ve gerekli altyapı çalışmalarının tamamlanmasını sağlayın. Venüs Oğlak burcunda büyük güç gezegeni Plüton ile birleşecek. Burada statükonuzu maksimum potansiyele çıkartmak için son derece önemli bir süreç yaşayacaksınız.

boga burcu 2016

Güzel düşüncelerinizden ödün vermeden sağlam adımlarla ilerleyin ve evrensel enerjinin sizin yanınızda olduğunu bilin. Değişim gezegeni Uranüs Boğa’ya girer girmez sizi ciddi anlamda sarsacak. Bu sarsılmadan olabilecek en pozitif şekilde yararlanmak için mevcut kaynaklarınızı riske atmadan ekstra gelirler yaratma yönünde çıkabilecek imkânları iyi değerlendirmelisiniz. Ekim ayı civarında Venüs Akrep burcunda geri hareket ederek kendi yönettiği bir diğer burç olan Terazi’ye geldiğinde, parasal konularda ikili ilişkiler veya çıkar ilişkilerinin yarattığı ortaklıklar söz konusu olabilir. İlişkiler ciddileşebilir ve kariyerinizde sağlamlık ve statüko getirecek kar ortaklarıyla şirket evlilikleri türünden konular gündeme gelebilir. Maddi dünyada sağladığınız başarı doğal olarak özel hayatınıza da yansıyacak. Etrafınıza inşaa ettiğiniz dünyada iyi ve pozitif kaldığınız sürece hedeflerinize ulaşacaksınız. Sadece ne istediğinize ve neyi en çok sevdiğinize odaklanmanız yeterli olur. Daha yapıcı ve rahat olmalısınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir