Uranyen astrolojiye göre 2018 yılında burçlar…

Uranyen astrolojiye göre 2018 yılında burçlar…

KOVA

2018 yılı Kova burcu için değişimlerle dolu bir yıl olacak. Bütün değişimler sizi sosyal hayatınızda ve toplumsal statünüzde daha etkili ve daha önemli kılacak. Kendinizi her zaman ciddiye almasanız da bu yıl yaptıklarınızla kendinizden söz ettireceksiniz. Hayatı her zamankinden fazla ciddiye alacağınızdan özellikle bu yıl kendinizden büyük bir ilerleme ve başarı bekleyebilirsiniz. Modern yöneticiniz Uranüs’ün Koç burcundan çıkıp Boğa burcuna girmesiyle başlayan süre içinde ve önümüzdeki sekiz yıllık döngüsü boyunca değişimler günlük hayatınızdan başlayarak hayatın her alanına istikrarlı bir şekilde yayılacak.

Klasik yöneticiniz Satürn’ün yerleşimi güvenli alanlarınızın muhafaza altında olduğunu söylüyor ve yanı sıra, deneysel ve riskli adımlar yönünde ilerlediğinizde, arka plandan sistemsel olarak korunacak ve kollanacaksınız. Satürn size topraklanma ve istikrar sağlayacak. Yaz ayları boyunca dış dünya tarafından karmaşık olarak algılansanız da kendi içinizde sakin olacaksınız. Bu size bir tür “poker face” imajı vereceğinden alacağınız risklerin büyüklüğü oranında gelir ve kazançlarınızda da muazzam fark yaratacak. Para ve aşk gezegeni Venüs’ün Ekim ayından Kasım ortasına kadar gerilemesi sevdiğiniz konularla aranıza mesafeler koyabilir ve parayla ilişkinizi yeniden düzenlemeniz anlamına gelebilir. Maddi konularda pratik iyileştirmeler yapmak için bu dönemi sağlıklı bir şekilde yapılandırmalısımz. Sabit burç Kova yıl genelinde, Mars ve Jüpiter’le oldukça güçlü ve iyi bağlantılar içinde olacak. “Tutku,” “güç” ve “popülerlik” sizin için bu yıl anahtar kelimeler.

BALIK

2017 yılı Balıklar için zorlu bir yıldı ve bu yıl, yıldızlar sizin için daha çok çalışıyor olacak. Yılbaşı günü Akrep’teki Mars ve Jüpiter ve Balık’taki Neptün ve Yengeç’teki Ay bir araya gelerek su elementinde muazzam güçlü bir akış sağlayacak. Bu sizin yıl boyunca duyarlılığınızda keskinlik, bakış açınızda eylemsellik ve yıl boyunca sezgilerinizde zirve yapma anlamına gelecektir. Toprak elementlerinde yerleşmiş olan güçlü gezegenlerden Satürn ve Plüton’un Oğlak süreci sizi duygusal anlamda sıkıntılı ve ağlak bir sürece soksa da Mayıs ayında Uranüs’ün Boğa burcunda sağlam girişiyle birlikte uzun zamandır beklediğiniz maddi kaygılarda artık rahatlama sağlayacaksınız.

Uranüs’ün etkisiyle birlikte hayatınızda kariyer konularda sıkıcı etkiler ve öngörüsüzlük silinerek heyecan ve adrenalin dolu süreçler başlamış olacak. Birçok Balık burcu insanının hayat yolu ve yaşam planı muazzam değişim içine girecek. Yılsonuna geldiğinizde kat ettiğiniz yola kendiniz bile inanamayacaksınız. Yılsonundaki insanla yılın başındaki insan tamamen birbirinden farklı olacak. Kariyer, statü, gelirler, sosyal sorumluluk, istikrar, planlama veya genel başarı anlamında hayal ötesi boyutlara ulaşacaksınız. Bunları çoğu günlük yaşam kuralları içindeki ufak değişimlerle kendini göstermeye başlayacak. Adım adım hedeflerinize ulaşacaksınız. Kasım ayında klasik yöneticiniz Jüpiter Akrep burcundan ayrılık Yay burcuna geçtiğinde sizin için hayatın yeni bir boyutu başlayacak. Yaşamın getirdiği her şeyi sevgiyle kabul eden Balıklar için artık hiçbir şey aynı olmayacak.

Sevilay Eriçdem
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.