Uranyen astrolojiye göre 2018 yılında burçlar…

Uranyen astrolojiye göre 2018 yılında burçlar…

İKİZLER

2018’de yalnız kalmayacaksınız. Özellikle bu yıl, daha fazla insana bağlanıp daha önce hiç olmadığı kadar yeni durumlarla meşgul olma şansına sahip olacaksınız.

Ayrıca, birçok yeni projeye başlamak ve hayatta yeni yolları keşfe başlamak için mükemmel bir yıl olacak. Yılbaşı günü, Ay gece saatlerinde ve tam 12’de İkizlerde olacaktır. Bütün bir yıl ikizlerin enerjisi çok büyük olacak demektir. Güneş burcunuzu aydınlattığı haziran ayı civarında Venüs güven temasını ön plana alan Yengeç burcuna girecek. Bu süreçte değişimler getiren sarsıcı Uranüs’ü de Boğa burcunda yönetmeye başlayacak. 2018 yılı en çok ikizlere yarayacak.

Hem toplumsal yaşamınızda hem de kariyerinizde önemli gelişmelerle bazı yön değişiklikleri beklemeli hatta bizzat adımlarını siz atmalısınız. Daha önce hiç denenmemiş alanlarda risk alabilir, kendi korunaklı alanınızı koruyarak yatırımlarınızla yepyeni bir dünyaya adım atabilir ve geleceğin koşullarını inşaa etmeye başlayabilirsiniz. Yıl içinde yönetici gezegeniniz Merkür tam üç kere gerileyecek. Bu süreçlerde kendinizi yavaşlatmayı becermelisiniz. Özellikle bahar aylarında biraz daha hassasiyetiniz artabilir. Bu durumu bir geri çekilme ve güçlenme zamanı olarak kullanmalısınız. Yaz aylarında daha az risk alın ve daha çok eğlenceli olun. Sonbaharda ise hayatınızda aldığınız büyük derslerin gölgesinde büyük düşünmeyi öğrenmiş ve tecrübelerinizle daha akıllıca hareket edebilmeyi başarmış olacaksınız. Para gezegeni Venüs, kasım ayında yönetici gezegeniz Merkür’le cömertlik ve zenginlik gezegeni Jüpiter’le birleştiğinde, hem paranın, hem statünün hem de aşkın tadına varabilirsiniz. Maddi konularda daha güçlü ve daha akıllı hareket ettiğinizde, sosyal hayatınızın yavaşlamasına veya odağınızı kaybetmenize gerek olmadığını göreceksiniz. Kendinizi kendinize ispatlayacağınız şahane bir yıl geçireceksiniz.

YENGEÇ

2018 yılı sizin için açık bir kitap gibi olacak. Yıldızların sunduğu her şeye kolaylıkla erişebilirsiniz. Geniş bir aile, iş hayatı, maddi konularda zenginlik, sevgi ve mutluluk adına ne varsa evrensel enerjiler size bunları sunmak için hazır olacaklar. Yılbaşı günü, Ay sabah saatlerinden itibaren Yengeç’e girecek ve Satürn gezegenine tam karşıdan bakacak. Her şeyi dengede tutmak yönünde sorumluluk almaya hazır olacaksınız. Sorunsuz çalışmak yönünde becerileriniz yüksek olacak ve muazzam içgüdülerle hareket etme eğiliminde olacaksınız.

Ocak ayından itibaren önünüzde size sorumlulukların arttığı bir sürece gireceksiniz. Daha otoriter davranmanız gereken koşullar önünüzde kariyer hedefi olarak belirecek. Temmuz aylarına kadar kendinizi üst düzeydeki makamlara ispatlamak yönünde yoğun çalışmalar içinde olacaksınız. Temmuz ayından yaz sonuna kadar devam edecek bu süreçte, dünyayı daha net görecek, büyük sorunların aslında büyük olmadığını ve hepsinin altından kalkabilecek kapasiteniz olduğuna tanık olacaksınız. Parasal konularda istikrarlı büyüme ve gelişme kendinizi güven içinde hissetmenize sebep olacak. Kariyer hedeflerinizi uygularken, zenginlik ve büyüme gezegeni Jüpiter’in Akrep burcunda gerilemesi dönemini bir tür kuluçka dönemi olarak algılamalısınız. İstemiş olduğunuz büyüme potansiyeli yılın son döneminde elinizde olacak. Parasal konularda daha mutlu ve güvenilir limanlarda olmak, kariyer hedeflerinizde daha başarılı sonuçlar almak kasım aylarından itibaren mümkün olacak. Yıl genelinde daha akılcı ve güçlü kararlar vererek uygulamaya koyma becerisi kazanacaksınız.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir