Yay Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Yay Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

2015 Yay Burcu’nun İş, Para ve Kariyeri

Bu sene, medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, iş seyahatleri, eğitmenlik, eğitim, deniz aşırı ülkelerle girişilecek ticaret, turizm sektörlerinde başan ve şansınız yüksek olacak. Bu işlerden birinde çalışıyorsanız kapıların sonuna kadar’ açık olduğunu fark edeceksiniz. Mart ayından sonra bu konular hızlanacak. Bir tek ağustos ayında bazı zorlanmalar olabilir. Venüs’ün 6 Eylül’e kadar gerilemesi bazı ilişkilerinizi bozabilir. Hukuki bir süreçteyseniz bazı elde olmayan durumlar yüzünden sorunlar oluşabilir, buna dikkat edin.

11 Ağustos’tan sonra bir yıl boyunca kariyerinizde sıkı çalışacağınız ve çalışmaktan da muduluk duyacağınız, iş hayatınızda mükemmeliyetçi tarzınızla çok konuşulacağınız, mütevazılığınızla göz boyayacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Hatta 13 Eylül’deki tutulmayla beraber kariyerinizde sizi kimse durduramayacak.

Ocak ayında parasal konular ön planda. Gücünüzü bilecek, parasal konularda kendinizi ortaya koyacaksınız.

yay burcu is

3 Ocak’tan sonra satiş, reklam, pazarlama ve iletişime dayalı işleriniz ve bu alandaki görüşmeleriniz hızlanmaya başlayacak.

5 Ocak’taki dolunay ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşecek. Birkaç gün boyunca ödemelerinize ve ortak para konularına kanalize olabilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınızı iyi kontrol etmeye çalışın.

6,13,14 Ocak’ta iletişim işlerinizde önemli yol kat edebilir, kalıcı işlere başlayabilirsiniz.

20 Ocak’tan sonra iletişimsel konulara ilginizi kaydıracaksınız, iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, yazı yazmak için harekete geçebilirsiniz. Yeni aydan tam bir gün sonra Merkür bu alanlarınızda gerileyeceğinden bazı gecikmeler ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu üç haftalık dönem içinde anlaşma imzalamayın, yeniliklerden kaçının. Daha önceden konuşulmuş ama tamamlanmamış işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Cep telefonunuz veya bilgisayarınızın bozulma ihtimaline karşı hazırlıklı olun.

23,28,30 Ocak yakın çevrenizle yapacağınız etkili güzel işler hayatınıza yön verebilir.

İletişime dayalı işlerinizde 2,5,6,19 Şubat güzel gelişmelere gebe. 11 Şubat’ta Merkür’ün iletişim alanlarınızda düzelmesiyle birlikte artık karşınıza gelecek olan firsatlan değerlendirme döneminiz başlıyor. Bunun için 19 Şubat’ta oluşacak yeni ay zamanı ve sonrası harekete geçmeyi unutmayın.

5 Mart civannda kariyerinizdeki oluşumlara odaklanacaksınız. Aile hayatınıza önem vermeniz gereken bu süreçte ortaya çıkacak olan bir iş konusu vaktinizi oraya yönlendirmenize neden olabilir.

17 Mart’tan sonra işinizi sevecek, iş arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları düzelteceksiniz. 24-28 Mart, iş hayatınızda değişik ve güzel firsadar oluşacak

31 Mart itibarıyla tüm enerjinizi işinize kaydırabilirsiniz. Çok çalışmaktan yorgun düşebilir, işte yaşadığınız bazı sorunlardan etkilenebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

Nisan ayı, risk almaktan korkmayacağınız ve enerjinizi kullanacağınız bir ay.

2 Nisanda sanatsal ve kreatif işlerde yaratıcılığınızı konuşturacaksınız.

Yeni ve farklı deneyimler, iş alanlarınızda 6 ve 8 Nisanda devrede olabilir.

15 Nisandan sonra iş konularında görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Yeni bir işe başvurabilir, işinizi gözden geçirebilirsiniz. Patronsanız yanınızda çalıştırdığınız insanların iş sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir.

4 Mayıs’ta oluşan dolunay, bir işinizde önemli bilgiler edinmenize ve bir olayın iç yüzünü öğrenmenize sebep olabilir. Bu dönemde işinizde ve özel hayatınızdaki oluşumlar sağlığınızı zorlayabilir. 4,6,16 Mayıs iş konularında çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

18 Mayıs’ta iş alanlarınızda yeniliklere ve başlangıçlara hazır olacaksınız. Bu dönem sonrasında yeni bir işe başvurabilir, başvur-duysanız olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Haziran başında oluşan dolunay, hayati kararlar almanıza neden olabilir. Hayatınızdaki değişimleri ve sorumlulukları düşüneceğiniz önemli bir dönem.

21 Haziran dan sonra ortaklaşa para alanlarınız üzerine eğilmeye ve bu konularla uğraşmaya başlayacaksınız.

Temmuz ayında seyahatlerinizde ve yabancılarla yapılacak işlerinizde inanılmaz şanslısınız. Bir yandan da ortaklaşa para konularını halletmek isteyebilirsiniz.

1, 2, 4, 5 Temmuz önemli seyahatler, eğitim fırsatları, ortaklaşa yapılacak güzel işler gündeme gelebilir.

2 Temmuz civarında para işlerinize gereken özeni göstermelisiniz. Yapacağınız yeni düzenlemeler, maddi getirilerinizi artırabilir.

Bu dolunayda elinize para geçebilir. Ya da beklediğiniz bir para varsa gecikebilir.

8 Temmuz’dan sonra banka işlemlerinizi, vergi konularınızı, kredi yapılandırmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Kafanız bu konularda biraz içgüdüsel ve korumacı çalışabilir. Risk almayı sevmeyeceksiniz.

9-13 Temmuz’da işinizde parasal konularda şanslı etkilere sahipsiniz. Yalnız 14 Temmuz’da iş ilişkileriniz bazı kişisel sorumluluklarınız yüzünden zorlanabilir.

16 Temmuz’da ortaklaşa para alanlarınızdaki işlerinizin konuları ve kararlarına odaklanabilirsiniz. Bu tarihten sonra kredi alabilir, vergilerinizi takip edebilir, kredi kartı işlemlerinizi halledebilirsiniz. Yine nafaka, mirasla ilgili yeni oluşumlara açık olacaksınız.

19 Temmuz’dan sonra artık iş ve kariyer hayatınızı sevmeye başlıyorsunuz. Burada kuracağınız güzel ve etkili ilişkiler yeni iş kapılarını aralayabilir. İşinizdeki bu güzel etkileri ve karşılaşacağınız fırsatları 25 Temmuz’a kadar halledin çünkü Venüs bu tarihte sizin kariyer evinizde gerilemesine başlayacak. İş ilişkilerinizde ay sonuna kadar bozulmalar ve sorunlar oluşabilir.

21-22 Temmuz’da parasal işlerinizde önemli destekler bulacaksınız.

23 Temmuz’dan sonra kendinizi seyahat ve dış ortamlara bağlı işlerinizde göstermeye başlayacaksınız. Önemli bir iş fırsatı 23 Temmuz ve sonrasında devreye girebilir.

3,5,6 Ağustos tarihlerine dikkat edin. Elinizde olmayan koşullarla eğitim, seyahat ve iş alanlarınızda bazı sıkıntılarınız ve sorunlarınız olabilir. Şansınızın olmadığını hissedebilirsiniz. Bu dönem kısa sürecek, her şeyi çok fazla kafanıza takmamalısınız.

7 Ağustos’ta iş ve kariyer konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Bir yandan da birden fazla işle uğraşmak isteyebilirsiniz. Kafanız birçok sorun için çözüme yönelik çalışacak. Bu tarih aynı zamanda iş ve seyahat alanlarınızda önemli şansları da ayağınıza getirebilir. Unutmayın bir kapı kapanırsa bir kapı açılır, her zamanki iyimserliğinizi bu dönemde devreye sokun.

11 Ağustos’tan sonra Jüpiter iş ve kariyer alanlarında yeni fırsatlar ve şanslar sunmaya başlayacak. İnanılmaz güzel işlerle ve projelerle karşılaşabilirsiniz. Tüm yıl boyunca ayaklarınız yere sağlam basarsa, abartılı ve aşın iyimser çalışmaktan, üretmekten, toplum için bir şeyler yapmaktan korkmayacaksınız. Kalabalık karşısında kendinizi göstermeyi seveceksiniz.

Karşınıza gelecek tüm firsadar için 14 Ağustos’taki yeni aydan faydalanmalısınız. 15-19 Ağustos’ta önemli iş fırsatları karşınıza çıkabilir, paranızı çoğaltmanızı sağlayabilir. 22 Ağustos’ta uzak, ticari ve yabancılarla yapılacak bir işinizde sorunlara açık olabilirsiniz. 27 Ağustos tarihi ise önemli ve kalpten istediğiniz bir iş teklifi sizi çok mutlu edebilir.

Eylül ayında kariyerinizdeki fırsatlar göz dolduracak. Kendinizi iyi hissedecek, karşınıza gelen birden fazla seçenekten en çok istediğinizi seçeceksiniz.

13 Eylül’de oluşan parçalı Güneş tutulması kariyer hayatınızda oluşacak. Bu tarih ve sonrası kariyer ve iş alanlarınızda önemli açılımlarınız, sorumluluklarınız olacak. Önünüzdeki alü ay boyunca kariyeriniz hep aktif olacak. Hiç durmayacak ve devamlı göz önünde olacaksınız.

18 Eylül’de Satürn’ün tekrar sizin burcunuza geçmesiyle beraber önünüzdeki 2.5 yıl boyunca hayatınızı yeniden yapılandıracak, geleceğiniz adına önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Artık hayatınızın ipleri sizin elinize geçiyor.

25 Eylül’de Mars’ın da kariyer alanınıza geçmesiyle beraber toplum önü işleriniz, kariyerinizle ilgili mücadeleniz artmaya başlıyor, çok çalışacak ve kendinizi hırsınızla ortaya koymak isteyeceksiniz.

26 Eylül’de bazı işlerinizde önemli kopuşlar, engeller ve zorlan-. malar »Isâ bile bazı işlerinizde elemeler yapmak adına bu sert etkili dönemden iyi faydalanın.

Ekim ayında sosyal ortamlarınızda kendinizi gösterecek, eski arkadaşlarınızla eski günleri anacaksınız. Bir yandan da iş hayaü-nızda önemli fırsatlar karşınıza çıkmaya devam ediyor.

8 Ekim’de patronlarınız ve üsderinizle olan ilişkileriniz göz ka-maştırabilir. Onlardan güzel sözler duyacağınız, zam, terfi gibi isteklerinizi dile getireceğiniz bir dönem.

7,13, 16, 18 Ekim tarihlerinde iş hayatında şans sizden yana. Sosyal çevrenizden de yeni iş teklifleri gelebilir.

23 Ekim’den sonra artık yeni gelen bir yılın planlarını yapmak üzere kendi köşenize çekilmek ve biraz geri planda durmak isteyebilirsiniz.

25 Ekim’de iş konusunda çok şanslısınız; yararlanın!

Kasım ayında hayatınızı gözden geçirebilirsiniz. Geri planda durduğunuz işleriniz için bu ay fırsatlarınız yüksek olabilir.

3 Kasım’da kariyer hayatınızda bir insandan etkilenmeniz mümkün. Göz önünde olacağınız yerlerde bir insanla çekim yaşayabilir veya ondan bir ilişki teklifi alabilirsiniz.

3 Kasım’da kariyer hayatınızda kadın, erkek herkesle iyi anlaşacak adeta üzerinizde bir şeytan tüyü varmış gibi hissedeceksiniz. 11 Kasım’da harika bir yeni ay oluşuyor. Bu yeni ayda önemli kararlardan kaçının ama geri plandan yürütülen her tür işinizde şans sizden yana olacak.

4,6,9 Aralık işte kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

10 Aralık’tan sonra artık daha çok parasal konularda kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Bu alandaki becerilerinizi ortaya koyabilir, önemli parasal görüşmelerde bulunabilirsiniz. 14-19 Aralık tarihlerinden yararlanın.

11 Arahk’taki yeni ayla beraber kafanızda oluşturduğunuz planlarınız için harika bir dönem başlıyor. Kendinizi ortaya koymaktan ve yeni kararlar almaktan çekinmeyin.

22 Aralık tan sonra tam anlamıyla parasal konularda kendinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. 24-25 Aralık parasal işlerden çok güzel kazançlar sağlayacaksınız. Yaptığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz.

25 Aralık’ta oluşan dolunay ortak parasal konulan hayatınıza taşıyabilir. Bu dönemde para alışverişlerinize dikkat edin.

Yay Burcu 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir