Yay Burcu 2015

Yay Burcu 2015

2015 Yılında Yay Burcu Yorumları

(23 Kasım – 21 Aralık)

Önemli başlangıç ve kararların yılı!

Son 2.5 yıldır yaşadıklarınız sizi epey bir zorlamış olabilir. Şartların ve koşulların sizin dışınızda geliştiği, kaderinize hakim olamadığınız, başka hayatların, insanların sorumluluklarıyla uğraşmak durumunda kaldığınız bir dönemi tamamladınız. Bu dönemde psikolojik olarak zorlandığınız konular ve insanlar karşısında kendinizi aciz hissetmiş, hayatın sizi bir çok açıdan test ettiğini fark etmiş olabilirsiniz.

Ailede ve çevrede büyük kayıplar ve sorunlar, size faydası olmayacak ilişkilerde sonlanmalar, sizi ruhen ve fiziken etkileyen, dönüştüren hastalıklar, hem kendinizin hem çevrenizin sağlık sorunları önemli bir devrenin kapanmasına hizmet ediyordu. Siz çok önemli bir döngüyü tamamladınız. Hala o enerjik ve yaşam dolu Yay enerjisiyle umudunuza tutunuyorsanız. Şimdi müjdeli ve güzel haberleri vermenin zamanı geldi!

2015 yılında 28 yıllık bir döngüyü kapattınız ve artık yeni bir döngü başlatıyorsunuz. Kendiniz için sorumluluk alacak, yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek kişisel yolculuğunuza devam edeceksiniz. Siz yeni gözlerinizle dünyayı yeniden keşfediyor, kendinizi, yapacaklarınızı ve yeni sorumluluklarınızı fark ediyorsunuz. Bu çok güzel zira gerçekten ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu önünüzdeki 2.5 yılda görecek, başkalarından öğreneceklerinizi yabana atmayacaksınız. Dünya hakkında öğrendiklerinizi, deneyimlediklerinizi ve yaşadıklarınızı gözden geçirmenin ve gelecek günlerinizi hazırlamanın tam zamanı. Bu yılı yeniden doğuş yılı olarak görün, umut ve cesaretle silkelenin ve yolunuza devam edin.

yay burcu

Sizin kadar yeni fikirleri, kültürleri, yerleri ve farklı insanları seven bir başka burç daha olamaz. O yüzden 2015 yılının ağustos ayına kadar bolca gezecek, görecek, yeni insanlardan fikirler almayı, ufkunuzu genişletmeyi ihmal etmeyeceksiniz. Seçenekleriniz aslında birden fazla olacak. Eğitim ve akademik hayata olan ilginiz bu deneyimleme ve yeniden oluşum sürecine güzel bir şekilde hizmet edebilir. Yine medya, yabancı insanlarla yapılacak işlerinizi devreye sokabilir. Yüksek eğitim, felsefe, din konularından faydalanabilirsiniz. Tüm bu oluşumları hızlı, çabuk ve kararlı bir şekilde kurguladığınızda ve hayata geçirdiğinizde, yılm ikinci yarısında ne istediğinizi bilerek kariyerinizde ilerlemeye başlayacaksınız.

Yay Burcu Sağlık 2015

Yay Burcu Eğitim 2015

Yay Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Yay Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir