Yay Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Yay Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 Yay Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

Bu sene tutulmalar sizin aşk ve ev hayatınızı etkileyecek. 20 Mart’taki tutulma, aile hayaünızda önemli başlangıç ve kararlan hayatınıza taşıyabilir. 4 Nisan’daki tutulma sosyal çevrenizi hareketlendirebilir. Yine bu süreçte dostlarınız ve arkadaşlan-nızla olan ilişkilerinizde gelişmeler yaşayacaksınız. 28 EylüPdeki Ay tutulmasıyla aşk hayaünız hızlanabilir. Eylül ayında arkadaş-lannızın tanışüracağı veya sosyal ortamlarda görüp beğeneceğiniz bir insanla aşk gündeme gelebilir. Bu dönemde var olan aşk hayatınızda da önemli kararlar alabilirsiniz.

Hayatınızda bir insan varsa Jüpiter’den aldığınız destekle evliliğe adım atabilirsiniz. Toplum önünde statünüzü gösterme ve kanıtlama gibi etkileriniz, ağustos ayından sonra bir yıl boyunca devrede. Şubat, mart, nisan aylan aşkı anyorsanız şansınız oldukça yüksek.

yay burcu ask

3 Ocak’tan sonra yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı ve ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Akraba, komşu, kardeşlerinizle daha fazla ilgileneceksiniz. 5 Ocak’tan sonra akrabalanmz ya da kardeşlerinizle daha fazla iletişim haline geçebilirsiniz.

12 Ocak’tan sonra enerjinizin büyük bir kısmını ailevi konulara harcamaya başlıyorsunuz. Bu dönemde evinizin güvenliğini ihmal etmeyin, su borularında sorunlar, rutubet gibi sıkıntılar oluşabilir.

15-30 Ocak’ta aile hayatınızda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar olabilir.

27 Ocak itibarıyla artık evinizi daha çok sevecek, ev hayatınızı daha çok önemseyecek, yuvanızı ve ortamlannızı güzelleştirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Dekorasyon, tadilat, tamirat, boya, badana işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Ay sonundaysa bu işlerinizde bazı sıkıntılara açık olabilirsiniz.

Şubat ayında yakın çevrenizle olan iletişiminize ve iletişime dayalı işlerinizde bazı aksiliklere ve sıkıntılara açık olacaksınız. Ama aile hayatınızda keyfinize diyecek yok.

19 Şubat’tan sonra daha çok eviniz ve ailenize vakit ayırmayı isteyeceksiniz.

20 Şubat’ta eğlence, aşk, çocuk, risk içeren her tür işinize enerjinizi ve sevginizi akıtmaya başlıyorsunuz. Karşınızda bir sürü farklı, sıra dışı seçenek olabilir. 22 Şubat’ta aşk hayatınızda karşı cinsle iyi anlaşacak, henüz aşkı bulamadıysanız bu günlerde aşkın kapınızı çaldığını göreceksiniz.

23 Şubat’ta ailenizle anlaşmanız zor. Aile hayatınızda bazı zorlanmalara açık olacaksınız. Bu dönemde aile büyüklerinizle tar-tışmalara girmemeye özen gösterin.

24-26 Şubat, aşk hayatınızda veya çocuk konularında istikrarlı adımlar atacaksınız.

Mart ayına geldiğinizde ailevi fedakarlıklarınız devam ederken bir yandan da aşkı bulacak, aşkı yaşayacak ve heyecanlı farklı olan her şeyden daha fazla keyif alacaksınız.

1,3,4,10,11 Mart’ta aşk hayatınızda beklenmedik ve sıra dışı olaylar daha çok ilginizi çekecek ve sizi heyecanlandıracak. Var olan ilişkinizde bu hızlı hareketlenmeler size iyi gelebilir. Kalbiniz boşsa hiç beklenmedik birine aşık olabilirsiniz.

12-17 Mart’ta zorlayıcı günler… Aşk, çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar bütçenizi sarsabilir. Bugünlerde risk içeren işlerden uzak durmak, spor yaparken dikkat etmelisiniz.

13 Mart’tan sonra ailenizle olan paylaşımlarınızı ve konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Bir ev alım, satım, kiralama işiniz varsa

16-18 Mart tarihlerinde yapmamaya özen gösterin.

20 Mart’ta oluşan tam Güneş tutulması ev ve aile alanlarınızda gerçekleşecek. Bu tarih ve sonrasında ev hayaünızla ilgili ani ve beklenmedik değişimlere açık olmalısınız. Yine aile hayaünızla ilgili önemli kararlar devreye girecek.

21 Mart’tan sonra aşkta kendinizi öne çıkartacağınız ve daha fazla kimliğinizi aşk ve çocuk konularınızda göstereceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. 25 Mart aşktaki girişimleriniz önemli kararlarınızı destekliyor. 31 Mart sonrası aşkı konuşmak, eğlenceli hayatınızı paylaşmak için harika bir zaman dilimi.

Nisan ayı aşk hayatınızın tavan yaptığı, kendinizi ilginç ve farklı olayların içinde bulacağınız, risk almaktan korkmayacağınız ve iş alanlarınıza enerjinizi akıtacağınız bir ay.

2 Nisanda sanatsal ve kreatif işlerinizde yaraücılığınızı konuşturacaksınız. Sevdiğiniz insanla planlayacağınız bir seyahat sizi çok mutlu edebilir.

4 Nisan’da oluşan tam Ay tutulması sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde bazı konulan ve sonuçlan hayatınıza taşıyabilir. Çevrenizde önemli değişimler oluşabilir ve siz bu değişimlerden memnun olabilirsiniz. Yine de arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize bu tarih ve sonrası dönemde dikkat edin.

Yeni ve farklı deneyimler, hem özel hayatta hem de iş alanlarınızda 6-8 Nisan’da devrede olabilir.

8 Nisan’dan sonra hem kendinizi geliştireceğiniz hem de fiziki olarak kendinizi daha mutlu ve iyimser olarak göreceğiniz bir döneıee giriyorsunuz. Şansı ve gücü üzerinizde hissetmeye başlıyorsunuz.

11 Nisan’dan sonra özel hayatınıza önem vermeye başlıyorsunuz. Partnerinizle beyinsel olarak iyi anlaşacak, aranızdaki sorunları iyi niyetinizle halletmeye çalışacaksınız. 15 Nisan tarihine dikkat edin. Bir çuval inciri berbat etmeyin. Hayat sorumluluklarınız sevdiğiniz insana ağır gelebilir ve kendisini yalnız hissedebilir. 19 Nisan’da da bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir.

18 Nisandaki yeni ayla birlikte aşk hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Ya da önemli kararlarınızı bu tarihten sonra devreye koyabilirsiniz.

21-23 Nisan aşk hayatınızda değişik fırsatlar yakalayacağınız günler. Bugünlerde hızlı ve sabırsız olabilirsiniz. Biraz daha yavaşlamaya ve işleri ağırdan almaya ne dersiniz?

22-26-30 Nisan’da özel hayatınızda nihayet aradığınız dengeyi ve esnekliği sağlayacaksınız.

3,15,23 Mayıs partnerinizin sizi anlamakta zorlanacağı günler. Karşılıklı olarak sorumluluklarınızda kaçışlar ortaya çıkabilir. Bu da kendinizi mutsuz ve yalnız hissetmenize neden olacak.

19 Mayıs’tan sonra evlilik ve özel ilişki alanlarınızda gerilemesine başlayacak olan Merkür, ilişkinizde eski sorun ve olaylan karşınıza getirebilir. Sevdiğinizle anlaşmak 12 Haziran’a kadar kolay olmayacak. Bu süreçte taşınmayın ve ortaklı bir işe başlamayın.

21 Mayıs’tan sonra tamamen özel hayatınıza ve partnerinizin hayatına önem vermeye başlayacaksınız.

9,26,29,31 Mayıs’taysa aile hayatınızdaki karmaşa ve düzensizlikler özel hayatınızda bazı hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Ailenizin sevdiğiniz insan konusunda sizi yanlış yönlendirmesine bu dönemlerde izin vermeyin. Aldanmalara, aldatılmalara ve kendinizi kandırmaya bu süreçte açıksınız. Yine bir taşınma işiniz varsa bu döneme denk getirmemeye çalışın. Haziran ayında tüm ilgi alanınız özel hayatınız, ilişkiniz ve partnetinizin hayatındaki gelişmeler olabilir.

Haziran başında oluşan dolunay, hayati kararlar almanıza neden olabilir. Hayatınızdaki değişimleri ve sorumlulukları bol bol düşüneceksiniz.

5 Hazirandan sonra seyahat etmeyi sevecek, değişik ve farklı kültürlerden etkileniyor olacaksınız. Sevdiğiniz insanla yurt dışına gitmek, seyahat planları yapmak ilişkiniz açısından iyi bir fikir olabilir. 6,8,9,10 Haziran bu seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz.

12 Haziran’da Merkür’ün düzelmesiyle beraber özel ilişkilerinizde karşı tarafla birbirinizi daha kolay anlamaya başlayabilirsiniz. 14 Haziran’da hızlı ve harekete geçmek isteyen yapınızla sevdiğiniz insana karşı anlayışlı olmaya özen gösterin.

15 Hazirandan sonra Satürn sizin kadersel alanınıza son kez gerileyerek, yapmanız ve yapmadığınız işler ve olaylar için sizi test edebilir. Bu dönemi son bir temizlik olarak görün ve kendinizi her tür olasılığa açın.

16 Haziran daki yeni ay özel hayatınızda önemli kararları ve başlangıçları yapmanız için ideal ortamlan sunacak. Özel hayatınızda kararlar alabilir, taşınma işlerinizi devreye sokabilirsiniz.

29 Ağustos’taki dolunay ev ve aile hayatınızdaki olaylara dikkatinizi çekecek Dış ortamlara ve kariyerinize odaklı olacağınız bu dönemde onlarla olan ilişkilerinizle ihmal ettiyseniz bu dolunay bazı hassas gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Eylül ayında arkadaşlannız ve sosyal çevrenizdeki insanlar da size her konuda yardım edecek, özellikle 6 Eylül’de Venüs’ün düzelmesiyle beraber yeni insanlarla tanışacağınız güzel bir ay geçireceksiniz.

17 EyJül’de sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda Merkür gerilemesine başlıyor. Merkür, arkadaşlarınızla olan iletişiminizde bazı zorlukları ve sorunlan ortaya çıkarabilir. Yine bu tarihler arasında eski arkadaşlannız ortaya çıkabilir ve kaldığınız yerden ilişkilerinize devam edebilirsiniz.

23 Eylül itibarıyla artık daha fazla sosyal çevrenizle ilgilenmeye başlayacaksınız. Hayatınızdaki önemli işleriniz için arkadaşlarınızdan fayda sağlayabilirsiniz.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması aşk hayatınızda bazı beklenmedik kararlan ve oluşumları karşınıza getirebilir. Yine sanatsal işlerinizde önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu tutulma aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Bu dönem ve sonrası çocuk isteyen Yaylar için uygun bir zaman olacak. Sanatsal ve yaratıcı çalışmalar da bu dönem sonrası hızlanabilir.

Ekim ayında sosyal ortamlarınızda kendinizi gösterecek, eski arkadaşlarınızla eski günlerinizi yad edeceksiniz.

9 Ekim’de Merkür’ün düzelmesiyle beraber sosyal ortamlarda rahat iletişim kuracaksınız.

13 Ekim’deki yeni ay, grupsal işlerinizi, arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyon ve davetlerinizi hızlandırabilir.

2 Kasım’dan sonra arkanızdan konuşmalar artabilir, dedikodunuz yapılabilir. Bu iki haftalık süreçte önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, fikirlerinizden bahsetmeyin.

12 Kasım’dan sonra arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmeye başlayacaksınız. Grupsal işlerden fayda sağlayabilirsiniz.

13-17 Kasım’da hayat sizi destekliyor olacak.

26 Kasım’da özel hayatınızı mercek altına alabilirsiniz. Bu dönemde özel ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda bazı hassas kararlara açık olmalısınız.

Aralık ayında sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçireceksiniz. Bir yandan da hayatınızı yapılandırırken önemli işler ve sorumluluklar üstlenebilirsiniz.

5 Aralıktan sonra biraz dinlenmek, yaşadıklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Sosyalliğinizde azalmalar görülebilir. Gizli saklı işlere olan meyiliniz artacak.

Yay Burcu 2015
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir