Yengeç Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Yengeç Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

2015 Yengeç Burcu’nun Aşk, Evlilik ve İlişkileri

Ağustos ayından sonra akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzen veya yakın dostlarınızla bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Onlarla bir arada olmak size mutluluk verecek, birbirinize faydanız artacak. Onların hayatındaki güzel ve zengin gelişmeler sizin hayatınızı da olumlu yönde etkileyebilir. Yakın çevreniz size birçok kapıyı aralayabilir. Temmuz sonunda gerileyen Venüs, birkaç hafta boyunca yakın çevrenizle ilişkilerinizi zorlayabilir. Ev ve aile hayatınızdaki ilişkilere eylül başına kadar dikkat edin. Ocak ayına özel hayatınız, evliliğiniz veya birebir ilişkilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız. Sevdiğiniz insanın hayaüna göre programlannız devrede olabilir. 5 Ocak’taki dolunay hem özel hayatınızda hem de kendi hayatınızda önemli kararlar almanıza neden olabilir. Bu süreçte her iki taraf arasındaki dengeyi iyi sağlamaya çalışın. Ne partneriniz için kişisel seçimlerinizden ne de kendi şahsi kararlarınız yüzünden özel hayatınızdan vazgeçin. Tahterevallinin ucunda olacaksınız, bu yüzden bir uyum yakalamak bu dolunayda önemli olacak.

yengec burcu evlilik

27 Ocak’tan sonra bozulan ilişkilerinizi tamir etmek için uygun bir üç hafta içinde olacaksınız.

1,2 Şubat’ta yardımsever tavırlarınızla önemli bir davet veya organizasyonda yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

20 Şubat’tan sonra toplum önünde kadın-erkek ilişkileriniz göz kamaştırıcı ve fırsatlarla dolu olabilir. 21 Şubat, insanları etkilemek için harika bir tarih.

21 Şubat’ta göz önünde olacağınız kalabalık yerlerde, bir kişi ilginizi çekebilir. Siz de enerjik olacaksınız ve karşı tarafın enerjisi sizi fazlasıyla etkileyecek

5 Mart’taki dolunay sırasında yakın çevreniz ile sizden uzak bulunan insanlar arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. İş yoğunluğu yüzünden yakın çevrenizde bulunan ve sizden yardım bekleyen insanları ihmal etmeyin.

12 ve 17 Mart’ta sevdiğiniz insanla göz önünde olacağınız yerlerde, bazı sorunlara ve tepkilere açık olabilirsiniz.

14 Mart’tan sonra özel hayatınızı ve ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gereken bir süreç başlıyor. Bu dönem içinde özel hayatınızda bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşırsanız, hatalarınızı bulmalı ve düzeltmek için harekete geçmelisiniz.

17 Mart’tan sonra sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla bağlantılarınızı ve ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz. Katılacağınız ortamlarda güzelliğiniz ve sıcak tavırlarınızla insanların dikkatini çekmeniz çok kolay olacak ‘

20 Mart’ta oluşan Güneş tutulmasıyla beraber, uzakta bulunan akraba-lannızın, kardeşlerinizin veya eşinizin kardeşlerinin hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir.

Arkadaş ortamlarında güzel etkileşimler 24,28,30 Mart’ta devrede olacak

4 Nisandaki tam Ay tutulması, ev ve aile hayatinızda oluşacak. Biraz stres ve gergin etkiler altında olacaksınız. Zira tam da bu dönem iş hayatınız fazlasıyla değişik etkiler altında olacak. Aradaki dengeyi iyi kurun ve sevdiğiniz insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın, yoksa ilişkinizde ve aile hayatınızda bazı bozulmalar oluşabilir.

11 Nisandan sonra yalnızlığı seveceğiniz, ruhunuza daha fazla vakit ayırmak isteyeceğiniz, sosyalliğinizde çekilmeler yaşayacağınız bir üç hafta içine gireceksiniz. Aşkın ve hayatın anlamını keşfetmek öne çıkabilir. Gizli saldı ilişkiler, platonik aşklara da meyilli olabilirsiniz.

Aşk hayatınızda 21, 22 Nisan’da sosyal çevreniz size yardımcı olacak. Bu dönemde sevdiğiniz kişiyle güzel organizasyonlar içine girebilirsiniz veya hayatınızda birisi yoksa çevreniz, aradığınız insanı sizinle tanışüra-bilir. 23M$an’da önemli bir organizasyon için kollan sıvayabilir, katılacağınız ortamlarda düşünceleriniz için harekete geçebilirsiniz.

Mayıs ayında sosyal ortamlar, arkadaşlık ilişkileri ön planda olabilir. Mayıs başı itibarıyla, düşüncelerinizi ve planlarınızı gözden geçireceğiniz, daha az iletişim içinde olacağınız bir iki haftaya giriyorsunuz. Arkanızdan konuşanlar bu dönemde artabilir, bu yüzden önemli sırlarınızı ve konuşmalarınızı arkadaş ortamlarında paylaşırken dikkatli olun.

4 Mayıs’taki dolunay karşınıza aşkı çıkarabilir. Aşıksanız, bu dönemde sevgilinizle ilişkinize odaklanacaksınız. Sosyal çevrenizdeki aşk adımları bu dolunay sonuç verebilir ve kalbiniz boşsa karşınıza yeni bir insan çıkabilir. 6 Mayıs’ta güçlü ve etkili bir beraberlik adımlan atılabilir.

9,26,29,31 Mayıs’ta aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Dış koşullar ve daha az tanıdığınız insanlar gerek iş gerekse gelecek planlannızda sizi yanıltabilir. Bu tarihlerde önemli kararlar almayın, seyahatlere çıkmayın.

18 Mayıs’taki yeni ayla beraber geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. 19 Mayıs’ta gerilemesine başlayacak olan Merkür, geçmişte yaşanmış konu ve olaylan hayatınıza taşıyabilir. Bu yüzden önemli başlan-gıçlan Merkür düzeldikten sonra yapmak en iyisi olacak.

21 Mayıs ve sonrası dönem, değerli bir eşyanızı, paranızı kaybetme riski olacağından dikkatli olmalı, sırlarınızı herkesle paylaşmamalı ve iş hayatınızda projelerinizi ve düşüncelerinizi kendinize saklamaksınız.

12 Haziranda Merkür’ün düzelmesiyle beraber, tam anlamıyla olmasa bile rahatlayacaksınız. En azından kafanızı meşgul eden olaylar geride kalmaya başlayacak

15 Haziranda aşk hayatınızı son kez gözden geçirmek için Satürn size son bir şans verebilir. Çocuk ve aşk sorumluluklanyla uğraşmak gerekebilir.

21 Haziran’dan sonra artık enerjiniz yükselmeye başlayacak. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlıyor. 24 Haziran’da Mars’ın da kişisel alanınıza geçmesiyle beraber hızk, çabuk hareket etme isteğiniz yüksek olacak Bu süreçte sakarlıklara, sakatlanmalara, çarpmalara dikkat edin. Özel hayatınıza temmuz ayında biraz dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gerekebikr. Temmuz başındaki dolunay sevdiğiniz insanın taleplerini arttıracak. Kendinize dönük olmanız, onu anlamanızı zorlaştırabilir. 6 ve 15 Temmuz tarihlerinde, bazı güç çekişmelerine maruz kalabilirsiniz.

8 Temmuzdan sonra geçmişten, geçmişle ilgili insanlardan ve olaylardan kurtuluyorsunuz. Kendinizi anlatmayı sevecek ve sadece kendi planlarınıza odaklanacaksınız.

25 Temmuz’da Venüs’ün gerilemesiyle birlikte, bir hafta boyunca yakın ilişki içinde olduğunuz insanlarla sorunlara açık olabilirsiniz.

Ağustos ayında gözden kaçırdığınız detaylar, aşk ve çocuk ile ilgili sorumluluklar sizi son kez zorlayabilir. Vereceğim tarihlere dikkat edin ve o tarihlerde risk almaktan kaçının.

11 Ağustos’tan sonra yakın çevre ilişkilerinizin güzelleşeceği, akraba, kardeş, kuzen ve yakın arkadaşlarınızın hayatındaki güzel gelişmelerin sizin hayatınıza da yansıyacağı uzun bir döneme giriş yapacaksınız. Eylül ayında daha çok yakın çevrenizde bulunan insanların hayatıyla ilgilenmeye başlayacaksınız.

13 Eylül’deki parçalı Güneş tutulması, yakın çevrenizdeki olaylan hızlandırarak karşınıza getirecek Akraba veya kardeşlerinizin hayatında da bu tutulma sırasında önemli olaylar yaşanabilir, siz de bunlara şahit olabilirsiniz.

17 Eylül’de ev ve aile hayatınızda gerilemesine başlayacak olan Merkür, eski ailevi konulan hayatınıza taşıyabilir. Üç haftalık bu gerileme süresince ailenizle iletişiminize dikkat edin. Ev satışı yapabilirsiniz ama kesinlikle almayın.

Ailevi konular, yuvanıza daha fazla vakit ayırmanız 23 Eylül itibarıyla öne çıkmaya başlıyor.

Ekim ayı iletişim, satış fırsatlarının bolca karşınıza geleceği, yakın çevrenizle ilişkilerinizi arttıracağınız ve aile hayatınızda eski konuların ve konuşmaların gündeme geleceği bir ay olabilir.

Nihayet 9 Ekim’de Merkür’ün düzelmesiyle beraber ailenizle olan iletişiminiz de rahatlayacak, fikirlerinizi rahatça ortaya koyabileceksiniz.

23 Ekim’den sonra aşkı konuşmak, hissetmek, sevmek ve sevilmek iste-yeceksiniz^y^rsa çocuğunuzla ilgili konulara odaklanabilir ya da bebek istiyorsanız bu ay çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Bu sene fırsatlarınız çok olacak 16,18,23,25 Ekim’de karşılaşacağınız şanslar sizi mutlu edebilir.

Kasım ayında daha çok yakın çevrenizde bulunan insanların hayatıyla ilgilenmeye başlayacaksınız. Aşk bu aya damgasını vuracak Aşk hayatınız tavan yapabilir. Kalbi boş olanlar için aşkı tadacaklan ve tutkuyla yaşayacakları bir süreç. Eğer bir ilişkiniz varsa partnerinizle romantik, tutkulu bir ay sizi bekliyor. Çocuğu olan Yengeçleri de unutmayalım, bu ay adeta çocuğunuzla aşk yaşayacaksınız.

8 Kasım ve sonrasında evinizde misafir ağırlayabilir, değişiklik yapmak için dekorasyon, badana, tadilat gibi işlere kalkışabilirsiniz. Evinizde ve yuvanızda olmak sizi çok mutlu edecek 21,24 Kasım tarihlerinde ailenizde bazı sorunlar oluşabilir, dikkat. Bu dönemlerde yukarıda saydığım işlere kalkışmayın.

11 Kasım’da aşk hayatınızda ve çocuk konularında, yaratıcılık ve sanat alanlarında, yeni başlangıç ve kararlar uygulayabilirsiniz. Artık daha çok aşk hayatınız hakkında konuşacaksınız. Çocuğunuzla olan ilişkiniz bu süreçte sizi çok mutlu edecek. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz bu yeni aydan faydalanmalısınız.

12 Kasım’dan sonra mücadelenizi ailevi konulara yönelteceksiniz. Evinizin güvenliğini bu süreçte ihmal etmeyin ve sevdiklerinizle demagoji yapmadan, tartışmalara girmeden rahat bir ay geçirin.

26 Kasım’da oluşan dolunayda, bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir. Ka-dersel etkilerle yüzleşebilirsiniz.

Yılın son ayında birçok alana bölünmüş olacaksınız. Aşk ve çocuk ilişkileriniz güzelleşirken, yine de zaman zaman dilinizi tutamayıp bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ailenize ve onlarla olan mücadelenize odaklanmanız gerekecek Bir yandan da iş yapmak zorunda kalacak, partnerinizle iletişiminizi güçlü tutmak isteyeceksiniz.

10 Aralık’tan sonra özel hayatınızda konuşmalarınız artmaya başlayacak Sevdiğiniz insanla sorunlarınızı konuşarak çözmek bu dönem önemli olmalı. 14,17,19 Aralık’ta özel hayatınızda şans sizden yana olacak ama 21 Aralıkta kalabalık ortamlarda sevdiğinizle birbirinizi anlamakta zorlanacaksınız.

22 Aralık itibarıyla özel hayatınız iyice önem kazanmaya başlıyor. Her şeyi sevdiğiniz insanın gözünden görmek isteyebilir, hayatı bir partnerle deneyimleyebilirsiniz.

25 Aralık’taki dolunay hayatınızda hassaslıklara neden olacak. Özel ilişkilerinize bu dönemde dikkat edin. 2015 yılında yengeç burcu eğitim yorumları.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir