Yengeç Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Yengeç Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

2015 Yengeç Burcu’nun İş, Para ve Kariyeri

Bu sene Satürn’den alacağınız derslerle iş hayatında isteklerinizi sınayan durumlar oluşabilir. Kendinizi hayat tarafından bir teste tutuluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Korkmayın, siz işinize zevkle ve şevkle yaklaştıktan sonra size sıkıntı veren durumları daha kolay aşabileceksiniz. Parasal konularda yıl boyunca şanslı olacaksınız ve bu şansınızı yılın ikinci yansında daha çok iletişim kanallarından ve ticaretten elde edebilirsiniz. Satış, reklam, pazarlama, teknoloji kanallarınız ağustos ayı itibarıyla açılacak.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması kariyer alanlarınızı tetikleyecek. Bu tarih ve sonrasında kariyerinizde önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Yaşanacak bazı iniş çıkışlar kariyerinizi yeniden gözden geçirip şekillendirmenize neden olabilir.

Parasal konularda ağustos ayında dikkatli adımlar atmaksınız. Çok fazla para harcamaktan veya borç altına girmekten kaçının. Satış yapabilirsiniz.

yengec burcu is

3 Ocak’tan sonra ortaklaşa para konularıyla ilgilenmek hoşunuza gidebilir. Bu süreçte kredinizi yeniden düzenleyebilir, borç dengenizi oturtabilir ve kaynaklarınızı ilişkilerinizle iyi bir şekilde idare edebilirsiniz. 1,4,19 Ocak’ta harcamalarınızda aşırıya kaçmayın. Özellikle 5 Ocak’tan sonra kafanız parasal işlere daha yatkın çalışabilir. 6, 13, 14 Ocak’ta kariyeriniz için parasal desteklerinizi arttırabilirsiniz. Başkalarının kaynaklarından alacağınız güçle iş alanlarınızda iyi fonlar yaratacaksınız.

12 Ocak’tan sonra enerjinizi seyahat, medya, hukuksal alanlara kaydırmaya başlayacaksınız. Bu dönemde yabancılarla yapılacak olan işlerinizde mücadeleler ve fedakarlıklara açık olun.

20 Ocak itibanyla ortak para alanlarınızda yeni kararlar almak, başlangıçlar yapmak için uygun bir dönem sizi bekliyor. Yalnız bir gün sonra gerilemesine bu alanlarda başlayacak olan Merkür yüzünden eski ve tamamlanmamış parasal işlerinizin peşine düşmek daha doğru olabilir.

27 Ocak’tan sonra gezmeyi sevecek, yabancılarla yaptığınız işlerde güzel ilişkiler kurmayı başaracaksınız. Dış ortamlar ve bu alanlarda yapılacak işler sizi daha fazla destekliyor olacak. Bir davanız varsa önemli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Eski işlerinizi halletmek için 28 ve 30 Ocak tarihlerinden faydalanın.

Şubat ayında yabancılarla yapılacak olan işler, seyahat ve eğitim konulan size göz kırparken, bir yandan da halletmeniz gereken yanm kalan para işlerinizin üzerine düşebilirsiniz.

4 Şubat’taki dolunay, maddi durumunuzu etkileyecek. Bu dolunay size beklediğiniz bir parayı getirebilir. Maddi konularda kendinizi iyi hissetmeniz, harcamalarınızı da arttırabilir.

Maddi konularda 5-6 Şubat’ta olumlu etkiler altındasınız. 11 Şubat itibarıyla Merkür’ün düzelmesiyle parasal işleriniz de yavaş yavaş yoluna girmeye başlayacak. Bu ay içinde, 19 Şubat’ta gerçekleşecek olan yeni ayı kullanabilirsiniz. Bu tarihten sonra borç alma, kredi yapılandırmaları, vergi borcu ödemeleri, miras kararlan devrede olabilir.

20 Şubat’tan sonra artık daha fazla kariyeriniz için harekete geçeceksiniz. 24,26 Şubat’ta iş hayatınızda kalıcı ve düzenli işler karşınıza çıkabilir.

Mart başında iş ve kariyer hayatınızın aktif olmasıyla birlikte güzel ve anlık firsadar kendinizi mudu hissettirtecek 1,3,4 Mart’ta karşınıza çıkacak fırsatlar parasal kazançlarla dolu olabilir.

5 Mart’ta görüştüğünüz ve devreye soktuğunuz bir işin sonuçlarını güzel bir pazarlama taktiğiyle veya istediğiniz gibi bir satışla alabilirsiniz. Kendinizi ve iş konusunda yapabileceklerinizi iyi pazarlamaksınız.

6,10,11 Mart’ta beklenmedik iş firsatlan oluşacak, yalnız aynı şekilde özellikle 11 Mart’ta ters tavırlar da devrede olabilir.

12-17 Mart’ta ortaklaşa bir işiniz varsa partnerinizle güç çekişmeleri işlerinizi sekteye uğratabilir. Ortaklaşa işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. İşinizde değişmesi gerekenlere odaklanmak, gereksiz çıkışlardan ve risklerden kaçınmaksınız.

14 Mart’tan sonra iş hayatında yaşayacağınız bazı duraksamalar, ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerektiğinin altını çizebikr.

20 Mart’ta oluşan Güneş tutulması seyahat, yabancılarla yapılacak işler, dış ülke bağlantılan, medya, hukuk veya ticaret alanlannızı tetikleyecek. Bu işlerden bir tanesiyle uğraşıyorsanız, bu dönem ve sonrasında bu alandaki işlerinizin ve bu konularda gelişmelerin hızlandığını göreceksiniz. Yurt dışına yerleşmek, yurt dışında okumak, seyahat etmek, davanızın sonuçlannı almak, medya işlerinizin hızlanması bu tutulmanın size katacağı etkilerden.

21 Mart’tan sonra artık kimliğinizi iş ve kariyer ortamlarında göstermeye başlıyorsunuz. Yaptığınız işlerde istikrar ve maksimum faydayı sağlayacağınız günler 22,24,25 Mart.

Nisan başında kariyer ve iş hayatınızda farldı ve sıra dışı tekkflere açık olacaksınız. Normal olan her şey bu dönemde sizi sıkacak ve değişik ortamlar, insanlar ve projelerin sizi daha çok beslediğini düşüneceksiniz. Özellikle 6 ve 8 Nisan, bu etkiyi üzerinizde en fazla hissedeceğiniz günler. 2 ve 6 Nisan’da şans size kariyerinizde birçok farklı alandan gelebilir.

15 Nisan’da iş sorumluluklarınız kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. Bu etki kısa sürecek, bu yüzden kendinize çok yüklenmeyin. 18 Nisan’daki yeni ay, kariyerinizi harekete geçirecek Bu tarih sonrası iş hayatınız hızlanmaya başlayacak Her tür yeni kararınızı bu tarihte almaya özen gösterin. Yeni projelerinizi ortaya koyabilirsiniz.

26 ve 30 Nisan’da kariyerinizde olumlu gelişmelere gebesiniz.

9,26,29,31 Mayıs’ta aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Dış koşullar ve daha az tanıdığınız insanlar gerek iş gerekse gelecek planlarınızda sizi yanıltabilir. Bu tarihlerde önemli kararlar almayın, seyahadere çık-„ mayın..

15 Mayıs’ta bir işiniz sonlanabilir veya bazı işlerinizde engellendiğinizi, arkanızdan işler çevrildiğini öğrenebilirsiniz. Bu süreçte ruh sağlığınızı korumaya çalışın.

18 Mayıs’taki yeni ayla beraber geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilir ve sosyal çevrelerde yeni işler ortaya koyabilirsiniz.

21 Mayıs ve sonrasında, iş hayatında kendinizi ortaya koymak yerine biraz geri plana çekilmeli, yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve yeni gelen dönemin planlarına hazırlık yapmalısınız. Bu dönem, değerli bir eşyanızı, paranızı kaybetme riski söz konusu olacağından dikkatli olmalı, sırlarınızı herkesle paylaşmamalı ve projelerinizi ve düşüncelerinizi kendinize saklamaksınız.

Haziran ayı, kalan işlerinizi tamamlamak, planlarınızı oluşturmak ve bilinçalü temizliği yapmak için ideal bir ay olabilir. Harekete geçmemeniz gereken bir ay olacağı için önemli konular yerine daha hafif ve sizi eğlendiren iş ve konulara yönelmelisiniz, işlerinizi biraz rölantiye alabilir, sadece kendi isteklerinize odaklanabilirsiniz.

5 Haziran’dan sonra gelirleriniz ve ticari ilişkileriniz önem kazanmaya başlayac^. Gelirlerinizde artışlar söz konusu olabilir. Geri planda durduğunuz, yazım, çizim, özel kurum işlerinizde ve parasal konularda 6,8,9,10 Haziranda şanslı olacaksınız.

Temmuz ayında parasal yönden şans yüzünüzü güldürebilir. Maddi alanda elinizin bollaşması, para harcamalarınızı hızlandıracak. Hala tam anlamıyla fikirlerinizi ve projelerinizi ortaya koyamıyorsunuz. Olsun, hareket gücünüz, hırsınız ve azminiz bu ay size kazandıracak 1,2, 4,5 Temmuz’da para getirilerinize odaklanın.

İş hayatındaki değişimler, kişisel adımlarınızı 13, 19, 25 Temmuz tarihlerinde zorlayabilir. Bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Tepkilerinizi iyi ölçün.

14Temmuz’da riskli işleriniz varsa, örneğin borsa alanında yatınm yapıyorsanız çok dikkatli olmalısınız.

23 Temmuz’dan sonra kimliğinizi, sahip olduklarınız konusunda ortaya koymaya başlayacaksınız. Parasal işler hızlanabilir veya siz paranızı ve gelirlerinizi arttırmak için tüm gücünüzle çalışabilirsiniz.

31 Temmuz’daki dolunay, maddi konularda önemli sonuçlan karşınıza çıkarabilir. Tam da para dengesini sağlamışken ortaya çıkacak bir ödeme sizi zor durumda bırakabilir veya bu dolunayda daha çok ortağınızın veya partnerinizin parasal konulanna odaklanabilirsiniz. Ağustos ayında bazı sıkıntılar olsa bile maddi konularda güzel şanslara sahip olacaksınız.

3,5,6,22 Ağustos, parasal oluşumlarda ve harcamalarda dikkat edilmesi gereken günlerden. Güzel gelişmeler de yok değil ama siz yine de bildiğiniz yoldan, tanıdığınız güvenli limanlardan şaşmayın.

7 Ağustos’tan sonra daha keyifli olacaksınız. Güzel iş konuşmalan iyimserliğinizi arttırabilir.

9 Ağustos’tan sonra harcamalannız ve mücadeleleriniz maddi konularda hızlanacak. Enerjinizi daha çok maddiyata harcayacaksınız.

11 Ağustos’tan sonra satış, reklam, iletişim, bilgisayar, pazarlama, yazma gibi işleriniz varsa, bu işlerin daha da genişleyeceği, gelişeceği, bu alanda yeni firsat ve şanslann olacağı bir döneme giriş yapacaksınız. Maddi kararlar için 14 Ağustos’tan sonrasını bekleyin. 15 Ağustos’ta eski bir para işi, konuşması ve ilişkisi devreye girebilir.

15,19,26,27 Ağustos’ta maddi konularda şansınız çok yüksek olacak. Yaptığınız işlerin karşılığını alacak ve yeni işlerin ücrederini konuşacaksınız. Hayat sizi destekliyor.

Eylül ayında satış, reklam, pazarlama işleri daha da hızlanabilir. İletişime dayalı işlerde, kendinizi göstereceğiniz bir zaman dilinimdesiniz.

6 Eylül’de Venüs’ün düzelmesiyle beraber, para konularında artık daha cesur, duygusal olacak ve istediğiniz kararlan alabileceksiniz.

13 EyhiTdeki parçalı Güneş tutulması iletişim, satış, reklam, pazarlama, ulaşım, bilgisayar alanlarındaki işlerinizi hızlandıracak. Bu işlerinizde beklenmedik hızlı olaylar ve gelişmeler yaşayabilirsiniz.

18 Eylül’de Satürn Yay burcuna geçerek iş, hizmet alanlarında size önemli sorumluluklar aldırtmaya başlayacak.

26 Eylül’de iletişime dayalı işlerde bir sonlanma, bozulma ve sıkıntılara açık olacaksınız.

28 Eylül’deki tam Ay tutulması, kariyer ve iş hayatınızı etkileyecek Uzun zamandır uğraştığınız ve oturtmak istediğiniz işlerin karşılığını bu süreçte alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konulann altı ay boyunca hızlandığını görebilir ya da bu alanlardaki iniş-çıkışlara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz.

Ekim ayında iletişim ve satış ile ilgili fırsatlar bolca karşınıza gelecek.

11 ve 26 Ekim’de bir işinizde bozulma oluşabilir. Tam da bu süreçte kariyer hayalınızdaki oynaklıklar, değişimler, türbülanslar aile yaşantınızı da huzursuz kılabilir.

Bu sene firsadar çok! 16,18,23,25 Ekim’de karşınıza çıkan şanslar sizi mutlu edebilir.

Kasım ayında satış, reklam, pazarlama işleri daha da hızlanabilir.

22 Kasım’dan sonra işinize ve gücünüze kanalize olacaksınız. Iş yanıl-gılan ve bazı işlerde hayal kırıklıkları 25-29 Kasım’da ortaya çıkabilir.

26 Kasım’da oluşan dolunayda, bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir. Ka-dersel etkilerle yüzleşebilirsiniz.

30 Kasım da iş sorumluluklarınız artmaya başlayacak.

Yılın son ayında birçok alana bölünmüş olacaksınız. Bir yandan da işinizi yapmak çorunda kalacak, partnerinizle iletişiminizi güçlü tutmak isteyeceksiniz.

İş hayatınızda güzel ve etkili başarılara 6 ve 9 Aralık’ta ulaşabilirsiniz. İş hayatınızdaki önemli yeni kararları ve başlangıçları 11 Aralıktan sonra yapabilirsiniz.

30 Aralık’tan sonra artık çalışma hayatını daha çok sevecek, iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkartacaksınız. 2015 yılında yengeç burcu ilişkileri ne olur dersiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir