Yengeç Burcu Eğitim Hayatı 2016

Yengeç Burcu Eğitim Hayatı 2016

2016 Yengeç Burcu Eğitimi

EĞİTİM

Bu sene günlük çalışma ritminizi iyi ayarlarsanız, azıcık bir disiplinle çok güzel işler başarabilirsiniz. Eğitim alanlarınızı tetikleyen üç adet tutulma yaşayacaksınız. 9 Mart ve 1-16 Eylül tarihlerindeki tutulmalar eğitim ile ilgili faaliyetlerinizi hızlandırabilir. Bu tarihlerden sonra eğitim alanlarınızda yeni kapılar aralanırken, bir yandan da kafanızdaki düşüncelerin karşınıza gelecek olaylarla daha fazla netleştiğini görebilirsiniz. Yurt dışı eğitimi almak isteyen Yengeçler için, 18 Haziran-10 Eylül tarihlerinde eğitim alanlarında bazı cesaretsizlikler, güvensizlikler oluşabilir. Özellikle temas halinde olacağınız insanlarla kendinizi karşılaştırmamaya ve kendinizi yetersiz hissetmemeye bu tarihlerde özen göstermelisiniz. Ilköğrenim alanındaki öğrenci Yengeçlerse 23 Mart ve 26 Mayıs civarı tarihlerine dikkat etmeli. Okul hayatında birtakım sıkıntılar karşınıza çıkabilir.

yengec-burcu-egitim-2016

20 Mart’ta eğitim hayatınızda yeni tanışacağınız insanlar sizi bazı noktalarda yanlış yönlendirebilir.

27 Haziran, bir eğitim programına, kursa, seminere yazılmak, kendi kişisel gelişiminizi bir üst noktaya taşımak için uygun bir zaman dilimi.

03 Temmuz’da eğitim konularına hayatınızda daha fazla yer ayırmaya başlayacaksınız. Etrafınızdaki konuşmalar hızlanabilir ve siz çevrenizdeki insanlarla bilgi alışverişinde, eğitim sohbetlerinde yer alabilirsiniz.

5 Temmuz’da eğitiminizi tamamlamak ve eğitim konularında yaratıcı fikirlerinizi ön plana çıkartmak önemli olacak.

16 Eylül’de parçalı Ay tutulması var. Parçalı Ay tutulması, sizin eğitim alanlarınızı etkiliyor. Özellikle bu Ay tutulması ile beraber, hızlı ve yeni düşüncelere, farklı alanlara açılmaya başlıyor olacaksınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir