Yengeç Burcu Sağlık 2016 Yorumları

Yengeç Burcu Sağlık 2016 Yorumları

2016 Yengeç Burcu Sağlığı

SAĞLIK

Yaklaşık iki yıl boyunca sağlığınızla ilgili konularda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Tatlı, yağlı yiyecekler, hamur işi tüketmeyi seven bir burç olarak, artık sağlığınıza ve beslenmenize daha fazla özen göstermeniz gerekiyor. Yıl boyunca iş stresinden uzak durmalı, ufak tefek adımlarla beslenmenizde yeni bir sayfa açmalısınız. Yaşam tarzınızda yapılacak düzenlemeler sizi birçok olumsuzluktan koruyabilir.

yengec-burcu-saglik-2016

23 Mart’ta yaşanacak parçalı Ay tutulmasında, sağlığınızla ilgili birtakım sıkıntılar, daralmalar, bozulmalar yaşanabilir.

17 Nisan itibarıyla sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Ateşli hastalıklar, eklem rahatsızlıkları, enfeksiyon hastalıklarına karşı dikkatli olmakta fayda var.

20 Mayıs itibarıyla sağlığınız için gerekli takviyeleri yapmayı unutmayın çünkü biraz isteksiz, yataktan zor kalkar bir tavır içinde olabilirsiniz. Enerjinizde düşüşler görülebilir, vitaminlerinizi ve takviyelerinizi bu dönemde ihmal etmeyin.

26 Mayıs’ta hem yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili hem de kendi sağlığınızla ilgili konularda birtakım sıkıntılar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

21 Haziran’da, kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yine sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu.

Ağustos ayında, sağlığınızı iyi kontrol etmeye çalışın. Düzenli egzersiz yaparak sağlığınızı iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda en fazla dikkat etmeniz gereken tarihler, 24-26 Mayıs.

18 Ekim’den sonra sağlığınızda birtakım sıkıntılar varsa bu sıkıntıları bertaraf edecek güzel gelişmeler içinde olabilirsiniz. Yeme-içmeye olan düşkünlüğünüz artabilir. Özellikle fazla protein tüketmemeye özen gösterin

9 Kasım civarı, eğer aciliyeti yoksa ameliyat olmamaya çalışın.

12 Kasım itibarıyla artık sağlık kontrollerinizi yaptırmanız için uygun bir döneme giriyorsunuz.

29 Kasım’da oluşan yeni ay sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. Bu yeni ay ile birlikte sağlığınızla ilgili konularda önemli adımlar ve kararlar devrede olacak.

Aralık ayı, sağlığınızla ilgili konulara odaklı bir ay olacak. Özellikle de sağlığınızla ilgili konuları gözden geçirmek için önemli fırsadar karşınıza çıkacak.

14 Aralık’ta oluşan dolunayda, birkaç gün boyunca strese açık olacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeli, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için bu dolunayı kullanmalısınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir