Başak Burcu 2015

Başak Burcu 2015

2015 Yılında Başak Burcu Yorumları

(24 Ağustos – 23 Eylül)

Zorluklar sizi yıldıranıayacak

Geçtiğimiz yıllarda yakın çevrenizde olup bitenler size çok önemli desler öğretti. Şöyle bir hayatınızı gözden geçirecek olursanız; akraba ve kardeşlerinizin hayatındaki önemli dersler, değişimler, onların hayatındaki olaylar yüzünden üstlendiğiniz sorumluluklar karşısında zaman zaman çok bunaldınız. Çok yakın çevrenizde bulunan insanlarla ilişkinizde bazı zorluklar yaşamış olabilirsiniz. Yakın çevrenizin dertleri ve problemleriyle uğraşmak bu süreçte sizi yormuş olabilir. Bu da çeşitli fobi ve yaşam korkulan üretmenizi sağlamış, sizi biraz depresif etkilemiş olabilir. Bu süreçte öğrendiğiniz dersler, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yeniden düzenlemenize neden olmuş olabilir. Yaptığınız iletişime dayalı işlerde konsantrasyonunuz yüksek bir şekilde bu sorumlulukları üstlendiyseniz, artık yeni sorumluluklar ve dersler için hazırsınız demektir.

basak burcu

Bu sene daha çok aile hayatınıza, ev konularına yönelik hareket edeceksiniz. Ailenizle ilgili her türlü sorumluluk karşınıza gelebilir. Bir emlak alımı, ev sahibi olmanız gibi durumlar içine girebilir ve yıl boyunca evinizin düzenine ve düzenlenmesine vaktinizi ayırabilirsiniz. Tarlanız, bir araziniz, toprakla bağlantılı işlerde önemli uğraşılar ve dersleriniz devrede olabilir. Ya da yuvanızı kurmak, aile sorumluluğunu üstlenmek öne çıkabilir. Aile büyüklerinizin hayatındaki bazı sorunlar, hastalıklar ve problemler de olasılıklar arasında. Belki bir akraba veya aile büyüğünüzün sizinle aynı evde yaşaması zorunluluğunu üzerinizde hissedebilirsiniz.

Kısaca, ailevi sorumluluklar bu yıl vaktinizin çoğunu alabilir. Bir yandan da davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı gözden geçireceksiniz.

Siz hiç merak etmeyin!

Bir kere bu sene zorluklar sizi yıldıramayacak. Kendinizi her işin altından kalkar bulacak, ruhunuzun derinliklerine açılan tünellerden içeriye girecek ve daha önceden keşfetmediğiniz bir yönünüzü fark edeceksiniz. Sizin gibi mükemmeliyetçi ve kılı kırk yaran bir burç yeri geldiğinde bırakmanın hazzını tadacak. Ruhunuzu dinleyecek, iş ve hizmet etmektense yılın ilk döneminde kendinizi keşfedeceksiniz. Hoşunuza giden bir öğreti, bir felsefe ya da dinin daha derin ve tasavvuf ağırlıklı konularıyla uğraşmak, kendinizi bulmak ve tanımak adına size çok şey kazandıracak. Bilinçaltı çalışmalarıyla bu süreçte istenmedik huylarınızdan ve davranışlarınızdan kurtulmanız söz konusu olabilir. Artık siz de kendinizi rahatlatmak ve yaşamınızı zorlaştıran işleri bir kenara bırakmak istiyorsunuz, işte tüm bunlan bu sene yapacak gücünüz ve şansınız var! Buradaki asıl mesele önemli bir döneme doğru hazırlık yaptığınızı bilmek olmalı.

Hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra yılın ikinci yansında karşınıza gelecek olan şanslan ve firsadan en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Rüzgar sizin taralınızdan esmeye başlayacak. Rüzgan arkanıza alın ve en önde hedefleriniz için ilerleyin. Şans ve güzellikler sizden yana…

Başak Burcu İş, Para ve Kariyer 2015

Başak Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015

Başak Burcu Eğitim 2015

Başak Burcu Sağlık 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir