Boğa Burcu 2017 Yorumları

Boğa Burcu 2017 Yorumları

16 Mayıs’tan sonra iletişiminiz hızlanacak; kişisel görüşmelerinizi arttıracak, önemli planlarınızı diğer insanlara aktarmak isteyeceksiniz.

20 Mayıs itibarıyla artık tam anlamıyla kimliğinizi ve kişiliğinizi parasal konulara yönlendiriyor olacaksınız. Parasal olarak kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olacak.

28-31 Mayıs seyahat, eğitim, medya, hukuk, ticari konularda güçlü etkiler altındasınız ve çevrenizdekilerden ilham alıyorsunuz.

29 Mayıs, dikkat edilmesi gereken tarihlerden bir tanesi. Parasal konularda sıkıntıların, problemlerin oluşacağı zamanlardan biri. Özelikle bu süreçte hiçbir şekilde borç almayın, borç vermeyin, riskli yatırımlardan kaçının. Para dengenizi oluştururken bazı engeller ve sorunlar oluşursa tepkilerinizi kontrol edin.

Haziran ayında kişisel girişimleriniz bir yana, maddi konularda da önemli adımlar içinde olacaksınız. Parasal konularda 1, 3 ve 13 Haziran tarihlerinde önemli teklifler karşınıza gelebilir.

boga-burcu-evlilik-2016

9 Haziran’daki dolunay, yatırımlarınız açısından önemli bir dolunay olabilir. Tam da bu kadar parasal konulara odaklanmışken karşınıza çıkacak bir borç, bir ödeme, sizi biraz zorlayabilir. Para dengenizi çok iyi oturtmalı, kişisel risklerden kaçınmalı ve bir şekilde ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğrenmelisiniz. Bu tarihte Jüpiter’in düzelmesi iş, hizmet alanlarınızda daha fazla seçeneğin ve fırsatın katrşınıza gelmesi anlamına gelebilir.

13 ve 20 Haziran’da çok özel ve güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda istediklerinizi karşı tarafa kabul ettirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken süreçler de yok değil. 14 Haziran’da sosyal çevrenizin yanıltıcı etkilerinden uzak durun. 15-18 Haziran’da önemli işlerinizi başlatmayın, negatif olmayın, sıkıntılarla karşılaşırsanız çözüm için esnek düşüncelere, yeni fikirlere güvenin. Parasal konularda sorumluluk almak istemeyebilirsiniz.

20 Haziran’da özellikle parasal konularda güzel sonuçlar elde etmeye yatkın olacaksınız. Kadınlarla yapılacak işlerden yana şanslı etkileşimler söz konusu. Bir yandan da beklenmedik gizli yardımlar, beklenmedik gizli oluşumlardan elde edeceğiniz paralar da hayatınızı rahatlatabilir ve güzelleştirebilir.

21 Haziran’dan sonra sosyal medya, öğrenim, bilgisayar, satış, reklam, pazarlama, ulaşım konuları hayatınızda önem kazanıyor.

24 Haziran’da oluşan yeni ay, özellikle yakın çevrenizdeki konu ve olayları hızlandıracak. Bu tarihten sonra önemli iş bağlantılarınızı, ticari anlaşmalarınızı devreye sokabilirsiniz. Satış, reklam, pazarlama, bilgisayar ya da bilişim sektörlerinden biriyle uğraşıyorsanız, bu alandaki kararlarınızı yine bu yeni ayda devreye sokmanız yerinde olacak.

Ay sonuna kadar ve 25, 27, 28 Haziran tarihlerinde harcamalarınıza dikkat edin. Girişimleriniz konusunda rahat günler ama aşırı iyimserlikle olayları çok fazla abartmayın.

Temmuz ayında merak ettiğiniz her türlü konuyu öğrenmek için uygun günler içinde olacaksınız. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek önem kazanabilir. İletişimsel işleriniz hızlanıyor. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir süreç içinde olacaksınız. Tanıtım, pazarlama, satış, reklam, iletişim, bilgisayar alanlarına daha fazla ağırlık vermeniz ve yatırım yapmanız, başarınızı arttırabilecek unsurlardan bir tanesi.

Fikir ve düşüncelerinizi çevrenize aktarırken, görüşmelerinizde bazı sürtüşmeler ve sıkılgan adımlar 2, 5, 10, 18 Temmuz’da devrede olabilir. Bu tarihlerde otoritelerle anlaşmazlıklara dikkat edin. Sizin görüşünüzü savunmayan insanlara karşı patlamaya hazır bir bomba gibi olabilirsiniz.

5 Temmuz’da para kazançlarınızı arttıracağınız ve ilişkilerinizi maddi konular üzerinden döndüreceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Sağlam para bağlantıları 18 Temmuz’da karşınıza gelebilir. 17 Temmuz’da sosyal çevrenizin parasal işlerinizde sizi kandırmasına müsaade etmeyin, gözünüz açık olsun.

3 Ağustos’ta kariyer evinizin yöneticisi Uranüs gerileyecek.

Bu süreci kariyerinizdeki sorunları gözlemleyerek kullanmalısınız.

4 Ağustos’ta eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işlerinizde, önemli birlikteliklerde hırslarınızı kontrol etmelisiniz. Bazı fikirlerinizde takıntılı olabilir, sizinle aynı noktadan bakmayan insanlara karşı gelebilirsiniz. Bu dönemde karşınıza çıkacak olan sıkıntıları iyi gözlemlemeli, değiştirmeli yeniden yapılandırmalısınız.

7 Ağustos’ta parçalı Ay tutulmasında iş ve kariyer hayatınızda, iş ilişkisi içinde bulunduğunuz insanlarla, otorite figürleriyle, üstlerinizle ilişkilerinizde dikkatli olun. Bu Ay tutulması daha çok kariyer hayatınızda önemli sonuçları; yeni başlangıçları, sonlanmaları hayatınıza hızlı ve beklenmedik olaylarla taşıyacak.

13 Ağustos’ta Merkür bu sefer aşk hayatınızda var olan sıkıntı ve problemleri su üstüne çıkarmak için uğraşacak. Bu yüzden elinizi çabuk tutun, bu tarihe kadar en azından fikirlerinizde ve düşüncelerinizde, aşk hayatınızda net kararlar almaya çalışın. Ay sonuna kadar aşk hayatınızda veya çocuğunuzla olan iletişiminizde sıkıntılar görülebilir.

25 Ağustos’ta Satürn’ün düzelmesiyle beraber ortak parasal konularda zorlandığınız sorumluluklarınızla daha kolay baş edebileceksiniz. 26-27 Ağustos iş ve aşk hayatınız açısından olumlu günler.

5 Eylül’deki dolunay, sizin sosyal aktivite, organizasyon ve arkadaşlık evinizde gerçekleşiyor. Yeni hedeflerinize uyabilecek kişilerle, gruplarla yine bu süreçte tanışmak, hiç beklemedik ortamlarda belki işinize faydası olabilecek insanlarla bir araya gelmek önem kazanabilir. Yalnız Neptün’den alacağınız etkilerle aldanmalara açık olabilirsiniz. İşlerinizden elde ettiğiniz kazancınız bu süreçte biraz inişli çıkışlı ve stresli bir grafik izleyebilir.

25 Eylül’de parasal sorumluluklarınız, özel hayatınızda sizi zorlayabilir. İş hayatınızdaki özgürlük arzunuz 28 Eylül’de devrede. Kısıtlamalara ve sınırlandırılmalara gelemeyebilirsiniz. Bu da hiç düşünmeden hareket etmenize neden olabilir.

30 Eylül’de iş alanlarınızda becerilerinizi daha fazla ortaya koyacağınız bir sürece gireceksiniz. Bir yandan da dengeli adımlarla iş arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir, plan ve projeleriniz devreye girebilir.

8, 11 Ekim tarihlerinde özel hayatınızda dikkatli olun. Ortak parasal sorumluluklar yüzünden hayatınızdan aldığınız keyifte bozulmalar oluşabilir. Ya da sevdiğinizle bir seyahat planınızda beklenmedik engeller karşınıza gelebilir.

14 Ekim ve sonrasında işlerinizin üzerine düşebilir, iş ilişkilerinizi dengenizle güzelleştirebilirsiniz. Yaşadığınız sorunları ve dengesizlikleri çözebilir, iş gücünüzde kararsız hareket etmezseniz daha verimli olabilirsiniz. 15-19 Ekim’de kafanıza göre davranma isteğinize, size söylenilenlere, kolay karşı gelme arzunuza dikkat edin.

19 Ekim’deki yeni ay sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek yani işinizle ilgili her tür konudaki yeni başlangıcınızı, adımlarınızı, plan ve projelerinizi ortaya koymak için hayatınızı destekleyecek. İşinizde süregelen sorunlar varsa bu yeni ayla birlikte bardak dolabilir ve siz içinizde biriktirdiklerinizi dışarıya vurarak hareket edebilirsiniz.

22 Ekim’den sonra iş alanlarınızda mücadeleci ve biraz da herkesi idare eden yönünüzle hareket edebilirsiniz. İşinizdeki hoşnutsuzlukları, sıkıntıları çözmek adına ilişkilerinizden fayda sağlayabilir ve kendi haklılığınızı insanlara göstermek için uğraşabilirsiniz.

5 Kasım’dan sonra bankayla görüşmeler artabilir, vergi konularına çözümsel yaklaşmak isteyebilir, nafaka işiyle uğraşabilirsiniz ya da bir miras konusuyla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Parasal konularda çok çabuk fikirler üreteceksiniz ve bu fikirleri hayata geçirmek isteyeceksiniz. Bu konuda 17 Kasım’da karşınıza bir seçenek çıkabilir. 14 Kasım’da ise, arkadaşlarınızla borç alışverişine girmemeniz gerekiyor. Bu süreçte arkadaşlarınızla olan parasal konuşmalarınıza da dikkat etmeniz gerekebilir.

18 Kasım daki yeni ayda özel hayatınızda almanız gereken kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Her tür yeni başlangıç, yeni adımlar için ilişkilerinizde destekleneceksiniz.

21 Kasım’da biraz tutkularınız devrede olacak. Özellikle yurt dışında, seyahat halindeyken tanıdığınız insanların üzerinizde çok büyük değiştirici ve dönüştürücü özellikleri olduğunu görebilirsiniz. Tutkulu bir beraberliğe başlayabilirsiniz.

28 Kasım’da parasal sorumluluklar önem kazanıyor. Hayatınızla ilgili bir borcun altına girmek, belki de işinizi daha fazla geliştirmek için bir parasal sorumluluğun altına girmek önem kazanabilir. Aynı zamanda birçok konuda, hem parasal hem ruhsal konularda sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız. Bakış açınızın dar olmamasına özen gösterin, negatiflikten kaçının ve karşınıza güzel fırsatların çıktığını bilin lütfen.

Aralık başında beraber çalıştığınız insanlara karşı isyankar davranışlardan kaçının.

3 Aralık’ta sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla yapılacak ortaklaşa iş konularında parasal anlamda kandırılmalara, sıkıntılara, dağılmalara açık olacaksınız. Bu süreçte yine borç alıp vermemeye özen gösterin ve bir arkadaşınız size bir iş teklifinde bulunursa da şartların netliğinden emin olmaya çalışın. Zira bu tarihte elinize bir miktar para geçebilir. Bir yandan da bu tarihte Merkür ortak parasal alanlarınızda gerilemeye başlayacak. 3 ve 23 Aralık tarihleri arasında önemli bir parasal yükümlülüğün, kredinin, borcun altına girmemeye çalışın.

Maddi anlamda önemli sorumluluklar, halledilmesi gereken konular 6 Aralık’ta devrede.

18 Aralık’taki yeni ay, ortaklaşa parasal konularda yeni adımları karşınıza getirecek. Yani borç ve kredi almak istiyorsanız, 18 Aralık ve sonrası yapmak sizin yararınıza olacak.

20 Aralık’ta Satürn Oğlak burcuna geçiyor. Eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, medya, hukuk, uzak çevre alanlarınızda ve gelecek planlarınızda çok önemli derslerle karşılaşacağınız bir 2.5 yıllık döngüye giriyorsunuz. Satürn’den alacağınız destekle adımlarınız ve hayat girişimlerinizin büyüyeceğini bu süreçte göreceksiniz.

21 Aralık’tan sonra seyahatleriniz hızlanıyor. Eğitimsel konularda da kendinizi göstermekten hoşlanıyor olacaksınız. Özellikle medyada, yabancı bir şirkette çalışıyorsanız ya da yabancılarla bir bağlantınız varsa yine bu tarihten sonra çok güzel şanslar altında olacaksınız.

25 Aralık’ta ortaklaşa para konusunda bir sorumluluk üstleneceksiniz. Bu sorumluluk önemli bir işi karşınıza getirebilir. Bu sorumluluğun altına gönül rahatlığıyla girin çünkü hayat ve şardar sizi her anlamda destekleyecek.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir