Kova Burcu Eğitim 2015

Kova Burcu Eğitim 2015

2015 Kova Burcu’nun Eğitimi

4 Nisan’daki tam Ay tutulması, eğitim hayatınızı etkiliyor. Bu tarih sonrasında üniversite ve akademik eğitim hayatınızla ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Kendi çevrenizde eğitim almak isterken uzaklardan gelecek bir teklif, kararınızı etkileyebilir. Bu yıl daha fazla bulunduğunuz şehrin ve çevrenin dışında yerler tercihleriniz olmalı, şansınız bu alanlarda yüksek.

27 Ağustos’ta eğitim alanlarınıza kanalize olmanız önemli.

” 17 Eylül’den sonra eğitim hayatınızda bazı konuları netleştirmek isteyebilirsiniz. 23 Eylül’den sonra tamamen eğitiminize odaklanıyorsunuz.

kova burcu egitim

Ekim ayı kendinizi geliştirebileceğiniz; eğitim, kurs fırsatlarının ön planda olacağı bir ay olacak. 9 Ekim’de Merkür düzelmeye başlayacak. Bu tarih ve sonrasında artık eğitimsel konularda, geleceğe yönelik her türlü işinizde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi rahatça ortaya koyabileceksiniz.

13 Ekim’deki yeni ay eğitimsel konularda, yeni başlangıçları karşınıza getirecek.

8 Kasım’dan sonra eğitim konularına daha fazla önem vermeye başlayacaksınız. Eğer öğrenci bir Kovaysanız bu dönem sonrası derslerinizi daha fazla sevecek, öğretmenlerinizle daha iyi anlaşacak ve kendinizi yapmak istediğiniz derslerde göstermek için harekete geçeceksiniz.

Aralık ayı eğitim fırsatlarının güzel oluşumlarını gündeminize getirebilir. Kova burcu 2015 yorumları için tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir