Kova Burcu Sağlık 2015

Kova Burcu Sağlık 2015

2015 Kova Burcu’nun Sağlığı

Ocak ayında sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. 5 Ocak’ta sağlığınızla ilgili ufak sorunlar yaşayabilirsiniz.

24 Haziran’dan sonra çok çalışmaktan kaynaklı olarak ve duygusal stresleri üzerinize almaktan kaynaklanan durumlardan dolayı sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir dönem içerisine giriyorsunuz. Bu süreçte mide, safra kesesi, bağırsak rahatsızlıklarına yatkın olabilirsiniz. Duygusal streslerinizi içinize atmamaya özen gösterin.

kova burcu saglik

2 Temmuz civarında oluşan dolunay sağlığınızla ilgili konularda dikkat etmeniz gerektiğinin altım çiziyor. Bu dolunayda sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

16 Temmuz’da oluşan yeni ay sağlığınızı etkiliyor. Yeni bir beslenme programı ile beraber diyete başlayabilirsiniz.

26 Temmuz’dan sonra hem sağlığınızı hem de fiziki özelliklerinizi, fiziki zorlanmalarınızı ve sağlığınıza ne kadar değer verip vermediğinizi düşüneceğiniz ve gözden geçireceğiniz bir sürece gireceksiniz. Eğer bu dönemde sağlığınızda birtakım zorlanmalar oluşursa nerede ve nasıl hata yaptığınızı fark etmeli ve yolunuza bu hataları düzelterek devam etmelisiniz.

22 Aralık’tan sonra enerjinizde geri çekilmeler yaşayacaksınız. Bu dönemde isteksiz olabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin, vitaminlerinizi almayı unutmayın. Kova burcu 2015 yorumları için tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir