Oğlak Burcu Eğitim 2015

Oğlak Burcu Eğitim 2015

2015 Oğlak Burcu’nun Eğitimi

Senenin ikinci yarısı 11 Ağustos’tan sonra eğitim ve öğrenim hayatınızda gelişiminizi arttıracaksınız. Bir yıl boyunca Jüpiter’den alacağınız destekle sınavlarınızda kendi bildiklerinizi ortaya koyabilir, akademik konularda araştırma yapmaktan büyük keyif alabilirsiniz. Üniversite sınavı için yıldızlardan alacağınız destekle arzu ettiğiniz bölümü kazanmanız çok kolay olacak. Seminerler, kurslar sizi daha fazla geliştirebilir.

20 Mart ve 13 Eylül’deki tutulmalar eğitim hayatınızı yeniden şekillendirmenize yardımcı olacak. 13 Eylül’den sonra akademik hayatınıza yurt dışında devam etme kararı alabilirsiniz.

5 Mart’ta oluşan dolunayda eğitim hayatınıza dikkatinizi vermeniz gerekebilir. Daha fazla derslerinize ve gelecek planlarınıza odaklanmanız gereken bir dönem içinde olacaksınız.

20 Mart’taki Güneş tutulması kısa öğrenim hayatınızda önemli kararları ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Önünüzdeki altı ay boyunca okul değiştirme, farklı bir alana yönelme, iletişimsel konuların daha fazla artması gibi olaylara hazır olun.

oglak burcu egitim

19 Temmuz’dan sonra akademik konulara, yurt dışı eğitimine ağırlık verebilirsiniz.

7 Ağustos itibarıyla eğitim konularında, konuşma ve görüşmeleriniz hızlanmaya başlayacak. 11 Ağustos’tan sonra bir yıl boyunca Jüpiter size göz kırpmaya başlayacak. Eğitim ve seyahat alanlarınızda 15 Ağustos yine şanslı bir tarih. 27 Ağustos tarihinde eğitim konularında inanılmaz güzel bir teklif veya fırsat karşınıza çıkacak.

13 Eylül’de oluşan parçalı Güneş tutulmasıyla beraber, eğitim hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. 26 Eylül’de bir seyahat veya eğitim işinizde beklenmedik bitişler veya sorunlar yaşayabilirsiniz.

Ekim ayında eğitim fırsatları devrede olacak. 8 Ekim’den sonra derslerinizi ve ufkunuzu genişletecek olan her şeyi seveceksiniz. Bir kurs, seminer, eğitim fırsatı ilişkileriniz sayesinde sizi bulabilir. 18, 25 Ekim’de eğitim konularında çok güzel bir teklifle karşılaşacaksınız.

Kasım ayında eğitim fırsatları tam gaz devam ediyor. Geleceğinizi ilgilendiren işlerde şans sizden yana olacak. 3, 6 Kasım’da eğitim hayatınızda güzel etkiler altındasınız. Oğlak Burcu 2015 yorumları için tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir