Oğlak Burcu Sağlık 2015

Oğlak Burcu Sağlık 2015

2015 Oğlak Burcu’nun Sağlığı

2015’te Satürn’ün kadersel alanınıza geçmesiyle, yaşayacağınız olaylar sonucunda, bazı şeylere müdehale edememeniz yüzünden sinirsel hastalıklara yakalanmanız kaçınılmaz olabilir. O yüzden bu sürece adapte olabilmeniz için kendinizi hayata bırakmanız, biraz da gidişata göre yönünüzü belirlemeniz doğru olacak. Olumsuzluklardan kurtulmalı, pozitif düşünce yapınızı daha fazla öne çıkartmalısınız.

Merkür sağlık evinizin yöneticisi olduğundan, gerilediği zamanlarda sağlığınızla ilgili sorunlara açık olabilirsiniz.

oglak burcu saglik

14 Mart’tan sonra fiziki görünümünüz ve sağlığınızla ilgili olarak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

15 Nisan’da bazı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

1 Mayıs itibarıyla sağlık kontrollerinizi yapacağınız bir 15 gün içindesiniz. 3, 12, 23 Mayıs’ta bazı sağlık sorunlarına açıksınız.

19 Mayıs’ta Merkür sizin sağlık alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Eski bir sağlık sorununuz bu üç haftalık süreçte yeniden nüksedebilir.

16 Haziran’daki yeni ayda sağlığınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni bir beslenme şekli, diyet programı için ideal zamanlar.

9 Ağustos’tan sonra aciliyeti yoksa ameliyat olmamaya çalışın. Bu dönemde kalbiniz fazlasıyla zorlanabilir.

22 Kasım itibarıyla enerjinizde zorlanmalar ve hastalıklara yatkın olma durumu söz konusu olabilir. Bu dönemde vitaminlerinizi ihmal etmemeye çalışın.

Aralık ayında kendinizi biraz yorgun, isteksiz hissetmeniz mümkün. Etrafınızdaki tüm olaylardan kendinizi sorumlu tutacaksınız. Bir yandan da iş hayatında devam eden ilişkileriniz ve projeleriniz sizi sağlık anlamında biraz zorlayabilir. Oğlak Burcu 2015 yorumları için tıklayınız.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir