Yay Burcu Sağlık 2015

Yay Burcu Sağlık 2015

2015 Yay Burcu’nun Sağlığı

Bu sene Satürn’den alacağınız hayatınızı yeniden yapılandırma etkileriyle üzerinizde gereğinden fazla sorumluluk hissedebilirsiniz. Siz özgür ruhlu bir insansınız ve kısıtlamalara, zorunluluklara gereğinden fazla tepki verebilirsiniz. Bu bir çeşit öğrenme süreci; bunu aklınızdan hiç çıkarmayın. Satürn kişinin bir anlamda yaşam enerjisini kısacağından sağlığınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Dar bakış açınızla yaşam enerjinizi söndürmeyin ve sağlığınız için yapmanız gerekenleri ihmal etmeyin. Bunu özellikle kasım başı doğan Yaylar daha fazla hissedebilir. Eğer yükselen burcunuz ilk derecelerden Yay’sa, önemli bir ameliyat 2015’in ilk aylarında gündeminize düşebilir. Sağlığınızla ilgili konularda ağustos başı bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün gerilediği tüm ağustos ayı boyunca sağlığınızı ihmal etmeyin.

yay burcu saglik

Yine 15 Haziran-18 Eylül tarihleri arasında eski sağlık sorunları ve problemler nüksedebilir. Şansınız ve iyimserliğinizle her tür sorunun altından kalkmasını başaracaksınız.

31 Mart itibarıyla çok çalışmaktan ve iş alanlarınızda bazı sorunlar yaşamanızdan kaynaklı olarak sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 15 Nisan’dan sonra sağlığınızı gözden geçirmeli ve kontrollerinizi yapürmayı ihmal etmemelisiniz. İyi bir beslenme programı ağırlaşan metabolizmanızı hızlandırabilir.

Mayıs ayında sağlık konulannda kendinizi göstereceksiniz. 4 Mayıs’ta oluşan dolunayda, işinizde ve özel hayatınızdaki oluşumlar sağlığınızı zorlayabilir.

18 Mayıs’tan sonra sağlığınızla ilgili yeni düzenlemeleri hayaü-nıza sokabilirsiniz.

24 Haziran’dan sonra eğer aciliyeti yoksa önemli ameliyatlardan kaçının.

23 Ekim’den sonra enerjiniz düşük olabilir, sağlığınızı tetikleye-cek durumlardan uzak durmalı, bağışıklık sisteminizi güçlendirici vitaminlerinizi bu dönem almayı ihmal etmemelisiniz.

25-30 Kasım’da sağlığınızı zorlayacak oluşumlardan uzak durun. Bu dönem hayata bakış açınız kısıtlı olacağından ruhsal anlamda kendinizi kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz.

Yay Burcu 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir