Yay Burcu Eğitim 2015

Yay Burcu Eğitim 2015

2015 Yay Burcu’nun Eğitimi

Bu sene eğitim ve öğrenim alanlarında en şanslı burçlardan birisiniz. Jüpiter’den alacağınız destekle sınavlarınızda kendi bildilderinizi -ortaya koyabilir, akademik konularda araştırma yapmaktan büyük keyif alabilirsiniz. Üniversite sınavınız için yıldızlardan alacağınız destekle bu yıl arzu ettiğiniz bölümleri kazanmanız çok kolay olacak. Seminer ve kurslar sizi daha fazla geliştirebilir.

4 Şubat’taki dolunay, eğitim hayaünıza önem vermenize neden olabilir. Olasılıklarınızı ve elinizdeki seçenekleri göreceğiniz ve buna göre derslerinize daha fazla önem vereceğiniz bir zaman olacak.

5 Haziran dan sonra eğitim ve akademik kariyeriniz için bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Yurt dışı eğitim fırsatlarına kendinizi daha yatkın lıissedeceksiniz.

yay burcu egitim

Temmuz ayında eğitim hayatınızda çok şanslı olacaksınız.

1, 2,4, 5 Temmuz önemli eğitim fırsatları, ortaklaşa yapılacak güzel projeler karşınıza gelebilir.

23 Temmuz’dan sonra artık kendinizi seyahat, eğitim ve dış ortamlara bağlı işlerinizde göstermeye başlayacaksınız. Önemli bir iş veya eğitim firsaü 23 Temmuz ve sonrasında devreye girebilir.

3,5,6 Ağustos tarilılerine dikkat edin. Elinizde olmayan koşullarla eğitim alanlarınızda bazı sıkıntılarınız ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Yay Burcu 2015
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir