Anasayfa » Yaşam » Astroloji » Uranyen astrolojiye göre 2018 yılında burçlar…

Uranyen astrolojiye göre 2018 yılında burçlar…ASLAN

2018 yılında enerjiyle, zorluklarla ve en pratik ve geniş kapsamlı türlü fırsatlarla yoğrulacaksınız. Aslan burçlarını bu yıl altın bir yıl bekliyor. Güneş Aslan’a girene kadar olan süre içinde, Boğa burcuna girecek olan Uranüs’le, metodolojik ve pratik Başak Venüs, güç ve iktidar burcu Oğlak’taki Satürn ve Plüton’da büyük toprak üçgeni olacaktır. Bu muazzam zenginlik, başarı, mutluluk, istikrar, kalıcılık vaat eden muhteşem sonuçlara gebe bir sürecin başlangıcı anlamına gelecektir.

Akıllıca planlarınızı Ağustos ayma kadar yapmalısınız ve Güneş doğum gününüzü aydınlattığında uygulamaya koyma yönünde çalışmalara başlamalısınız. Yaşamınızdaki olaylar sizin kendinizi daha güçlü hissetmenize sebep olacaktır. Yılın ilk ayında Aslan burcunda olan Güneş tutulması geçmişten gelen sorunların tekrar açılması anlamına gelebilir. Temmuz ayında Ay tutulması sırasında Güneş yine Aslan burcunda olacaktır. Ağustos ayındaki kısmı güneş tutulması, sosyal ve mesleki konumunuzda önemli dönemeçler anlamına gelir. Şimdi biraz daha koşulları zorlama ve harekete geçme adına daha fazla düşünme eğiliminiz artacaktır. Yılsonu-na doğru kariyer hedefleriniz yerini bulacaktır. Maddi anlamda istikrarlı bir yıl sizi bekliyor olacak.Sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir diyet için tıklayın


BAŞAK

2018 yılı sizin yoğunlaşma yılınız olacaktır. Yoğunluk ve meşguliyet iniş çıkışları yaşayacaksınız ve herhangi bir inişle ustalıkla baş ederken yükselişlerden de maksimum potansiyelde yararlanacaksınız. Uranüs Boğa burcuna girer girmez, Oğlak burcundaki Satürn ve Plüton’la birlikte Başak burçlarını toprak elementlerinden desteklemeye başlayacak. Bu yoğun kalıcılık ve zenginlik vadeden göksel şölen Başak burçlarım kendilerini şimdiye kadar hazırladıkları konularda zirveye taşıyacaktır.

Yönetici gezegeniniz Merkür yıl içinde üç kere geri harekette bulunacak. Her gerileme süreci, kendiniz ve hayatınız hakkında daha tutkulu düşüncelerinizi hayata geçirmek için planlar yapmanıza sebep olacaktır. Birçok şeyin sizin yararınıza işlediğine tanık olacaksınız. Uranüs özellikle parasal konularda büyük yatırımlar yapmanıza ve kariyer hedeflerinizde beklenmedik ivmeler yaşamanıza sebep olacak enerjileri yayacaktır. Nisan ayından Eylül ayma kadar Satürn Oğlak’ta geri hareket içinde bulunacak. Ağustos ve Eylül aylarından itibaren sosyal statünüzde, kariyer hedefinizde son derece kalıcı ve uzun vadeli programlar içinde bulunabilirsiniz. Haziran ayından sonra kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin ve sosyal hayatınıza daha çok eğilmeyi unutmayın. Sosyal anlamda son derece hareketli ve yoğun bir yıl olacaktır. Her şeyin tadını çıkartmaya bakmalısınız.

  İkizler Burcu Aşk, Evlilik ve İlişkiler 2015Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*